1.2 / February 21, 2016
(3.9/5) ()
Loading...

Description

*Komisero'yu çok mu seviyorsunuz ?
*İlk yorum mevzusuna çok mu önem veriyorsunuz ?
* o zaman sizler için hazırladığımız bu uygulama sayesindeKomiseroyoutube kanalına , Komisero sahibi Burak Kostak'ın kişiselTwitteradresine hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Burak Kostak hakkında ;

1999 yılında Babamın aldığı Erikson telefonun içindekioyunlaatıldığım oyun oynama merakına 2002 yılında oturduğumuzyerdekiAtari salonunda devam ettim. Jeton biter para biter amamerakbitmez. En son 2004 yılında Babamı ikna ettim ve eve biradetkasetli atari aldırdım. 2007de bir de bilgisayar sahibi oldum.Bumacera hala devam etmekteyken Youtube piyasasındaki vasattrollerinbukadar izlendiğini görmek yüreğime bir kaya gibi oturdu.Bununardından bende bir oyun kanalı açtım ve ogün bugündürsizeoynadığım oyunları sunmaktayım. Umarım beni izlemektenzevkalırsınız. Amacım abone toplamak değil, abonelerimi eğlendirmekvebilgilendirmektir.

* Komisero you lovemetoo?
* The first issue you care to comment on it too?
* Then we have prepared for you this application Komisero thankstoa YouTube channel, you can Komisero owner John KostakpersonalTwitter address to quickly and easily ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Burak about Kostak;

In 1999, he Erikson phone to my father's interest in beingcastto play the game in 2002, I continued in the Arcade in ourseats.Token money ends ends but does not stop wondering. Iconvinced myfather and I care about the most recent in 2004, Atarihome onecassette. I also have a computer owner in 2007. Thisadventure wascontinuing Youtube market is still mediocre trolls inmy heart tosee you so I sat like a rock that followed. After that,I started agame channel in me, and I offer you my playing game ogis today. Ihope you enjoy watching me. My goal is not to collectsubscribers,to entertain and to inform my subscribers.

App Information Komisero Sosyal Medya

 • App Name
  Komisero Sosyal Medya
 • Package Name
  com.wKomiseroSosyalMedya
 • Updated
  February 21, 2016
 • File Size
  5.0M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.2
 • Developer
  Berkay Alptekin
 • Installs
  1 - 5
 • Price
  Free
 • Category
  Social
 • Developer
  Email bek-o-alp@hotmail.com
  bek-o-alp@hotmail.com
 • Google Play Link

Berkay Alptekin Show More...

Komisero Sosyal Medya 1.2 APK
*Komisero'yu çok mu seviyorsunuz ?*İlk yorum mevzusuna çok mu önem veriyorsunuz ?* o zaman sizler için hazırladığımız bu uygulama sayesindeKomiseroyoutube kanalına , Komisero sahibi Burak Kostak'ın kişiselTwitteradresine hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz...--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Burak Kostak hakkında ;1999 yılında Babamın aldığı Erikson telefonun içindekioyunlaatıldığım oyun oynama merakına 2002 yılında oturduğumuzyerdekiAtari salonunda devam ettim. Jeton biter para biter amamerakbitmez. En son 2004 yılında Babamı ikna ettim ve eve biradetkasetli atari aldırdım. 2007de bir de bilgisayar sahibi oldum.Bumacera hala devam etmekteyken Youtube piyasasındaki vasattrollerinbukadar izlendiğini görmek yüreğime bir kaya gibi oturdu.Bununardından bende bir oyun kanalı açtım ve ogün bugündürsizeoynadığım oyunları sunmaktayım. Umarım beni izlemektenzevkalırsınız. Amacım abone toplamak değil, abonelerimi eğlendirmekvebilgilendirmektir.* Komisero you lovemetoo?* The first issue you care to comment on it too?* Then we have prepared for you this application Komisero thankstoa YouTube channel, you can Komisero owner John KostakpersonalTwitter address to quickly and easily ...--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Burak about Kostak;In 1999, he Erikson phone to my father's interest in beingcastto play the game in 2002, I continued in the Arcade in ourseats.Token money ends ends but does not stop wondering. Iconvinced myfather and I care about the most recent in 2004, Atarihome onecassette. I also have a computer owner in 2007. Thisadventure wascontinuing Youtube market is still mediocre trolls inmy heart tosee you so I sat like a rock that followed. After that,I started agame channel in me, and I offer you my playing game ogis today. Ihope you enjoy watching me. My goal is not to collectsubscribers,to entertain and to inform my subscribers.
Talk With Them 1.9.0 APK
Bu uygulama her yerde sevdikleriniz ile iletişimde kalmanız içinyapılmıştır.Yapımcı ve tasarımcı Berkay Alptekin' dir.● Hala Testaşamasındadır bu yüzden bazı aksaklıklar olabilir sabırlı olmanızıve beklemenizi temenni ederim.● Grup seçeneği ile sevdiklerinizleaynı sohbet odasında konuşabilirsiniz.● Gizli Sohbet odası ileseçtiğiniz kişiyle beraber gizli bir şekilde konuşabilirsiniz.(buözellik belirlediğiniz bir zamana kadar aktif kalacaktır zamantükendiğinde oda kendini yokedecektir.)● Uygulama içinde ayarlarkısmından bir güvenlik kodu ayarlayabilirsiniz böylece şifreyibilmeyen kişiler mesajlarınızı okuyamayacaktır.● Hali hazırdabulunan arkaplanlar ile sohbet odanızı renklendirin.●Kullanabileceğiniz birçok smile ile mesajlarınızı zengin ve bir okadar da keyifli hale getirin.● Bir çok dil seçeneği ilebirlikte...● Alptekin Company copyright©.
Loading...