3.5.5.6 / October 12, 2018
(3.2/5) (9)
Loading...

Description

Hepimizin mutlaka bir oyun konsolu vardır. Hiç yoksa biletelefonlarımızda keyifli zaman geçirmek için bazen oyun yükleyipmüptalası haline gelmişizdir bazı oyunların. Uygulamamızda günceloyun konsolları PlayStation 1, PlayStation 2, PlaySation 3,PlayStation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii, NintendoSwitch için oyun haberleri ve videoları hakkında bir çok konuda yervermeye çalıştık. Türkiye'nin önde gelen oyun dergilerini bir arayatoplamaya çalışmaya hala devam ediyoruz. Gün boyunca daha iyi halegelmek için sürekli çalışıyoruz. PlayStation 4 için güncelhaberler, PlayStation 5 için yeni geleişmeler hakkında tümaraştırma ve haberleri bizde bulabilirsiniz. Xbox One hakkında yenioyun haberlerini de yine bizden alabilirsiniz. Xbox One diğer oyunkonsollarını bir boy geçiyor mu? Yoksa Playstation mu önde? HangiOyun konsolu fanatiğisiniz? Gelişmeye devam eden Nintendo Switchhala yeni oyunlarını piyasaya çıkartıyor. Bu oyunlar hakkında engüncel incelemeleri ve yazıları uygulamamızda bulabilirsiniz.İlerki dönemde sürekli gelişmeye devam edeceğiz. İleride daha faklısüprizlere de hazır olun... Bizi takip etmenizde fayda var. Eğerbir Playstation 4, Nintendo ve Xbox başta olmak üzere oyunmüptelasıysanız biz tam size göreyiz. Türkiye'nin en büyük konsoloyun haber ve video (İlerde süprizli) kaynağıyız. It all must havea game console. If there is no phone sometimes even to spend sometime in our game an enjoyable game mUşUzdUr become müptala install.Application Our current game console PlayStation 1, PlayStation 2,Playstation 3, PlayStation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One, NintendoWii, we tried to give the place a very matter about the game newsand videos for Nintendo switch. Trying to gather a leading gamemagazines in Turkey still continues. We work constantly to becomebetter throughout the day. date news for PlayStation 4, you canfind all the news about new research and studies for thePlayStation geleiş 5. You can also get news about new games from usagain Xbox One. One other Xbox game consoles me is undergoing asize? Or Playstation ahead of me? Which game console to fanatiğis?Nintendo still continuing to evolve Switch market is making newgames. You can find the most current views and writings about thisin our practice games. In later periods we will continue tocontinuous improvement. Be ready for surprises in the future moredifferent ... it had better not follow us. 4 If you have aPlaystation, Nintendo and Xbox If you are addicted to the game,especially we find you. Turkey's largest news and video consolegames (surprise ahead of) your source.

App Information Konsol Oyunları

 • App Name
  Konsol Oyunları
 • Package Name
  com.konsol.oyunlari
 • Updated
  October 12, 2018
 • File Size
  12M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  3.5.5.6
 • Developer
  Cepte Uygulama
 • Installs
  500+
 • Price
  Free
 • Category
  News & Magazines
 • Developer
 • Google Play Link

Cepte Uygulama Show More...

Dini Radyolar 1.0 APK
Türkiye'deki İslami Radyoları bir araya toplamayaçalıştık.Eksikleri bize mail atarak haber verebilirsiniz.Reklamgösterimi derahatsız edici değildir. Kullanımı çok rahat biruygulama.Şu andadinleyebileceğiniz dini radyolardan bazıları :İlahiRadyoBayramFMDolunay FM İstanbulLalegül FM İstanbulSemerkandRadyoAkraFMGözyaşı FM KonyaDost FM AnkaraRadyo İslamZemzem FMİstanbulRadyoSes AnkaraYıldız FM İzmirÖzel FM İstanbulRibat FMKonya MoralFMRadyo En KonyaŞafak Radyo KayseriKonya FMÇağrı FMDiyarbakırRadyo Hayat AdanaArifan Radyo AnkaraDavet RadyoGaziantepSeyr FmİstanbulRadyo Feza İstanbulGebze Gül FMBizim İllerRadyoDenizliYağmur FM ElazığEnderun FM KayseriUhud FMNurFMDiyarbakırUmut FM NiğdeBizim Radyo İstanbulRadyo ÇınarBursaDengeFM AnkaraRadyo Güneş Sivasİhya Radyo GaziantepCemre FMMardinRadyoHuzur MalatyaRahmet FM BursaRadyo Gençlik KonyaRadyoNetIspartaİsra FM KonyaRadyo Selam MalatyaGönül FMKahramanmaraşAsyaFM YalovaHür FM SakaryaFurkan Radyo KayseriEnginFM KütahyaRadyoMercan AntalyaHedef Radyo AnkaraBarış FM AdanaVuslatFM AdanaGoncaFM KocaeliBeyzade FM HatayMega Radyo ŞanlıurfaRadyoCennetBursaRadyo Selam DiyarbakırRadyo Dilara AntalyaSerhad FMVanAnadoluFM KırıkkaleGençlik FM BatmanTarsus Süper FMRadyo TuluAntalyaRadyoNida MalatyaRadyo Dilara IspartaRadyo Davet BursaMesajFMKocaeliNurs FM AdanaErkam RadyoAnadolu Radyo KocaeliKaramanGençFMRadio Islam in Turkey have tried to gather around. You cannotifyus by throwing the missing mail.Ad impressions are nottoodistracting. Very comfortable to use an application.Somereligiousradio that you can listen now:Divine RadioFM DayFull MoonFMIstanbulLalegül FM IstanbulSamarkand RadioAccra FMTearsFMKonyaDost FM AnkaraRadio IslamZamzam FM IstanbulRadioVoiceAnkaraStar FM IzmirPrivate FM IstanbulRibat FM KonyamoralFMRadioBest KonyaDawn Radio KayseriKonya FMCall FM DiyarbakirRadioIslandLifeArif Radio AnkaraInvite Radio GaziantepWell FmIstanbulRadioFeza IstanbulGebze FM GulOur Provincial RadioDenizliRain FMElazigEnderun FM KayseriUhud FMNur FM DiyarbakirHopeFM NigdeOurRadio IstanbulRadio Cinar BursaBalance FM AnkaraSolarRadioSivasİhya Radio GaziantepCemre FM MardinRadio PeaceMalatyaMercy FMBursaYouth Radio KonyaRadio Net IspartaIsra FMKonyaRadio HiMalatyaHeart FM KahramanmarasAsia FM YalovaHur FMSakaryaFurkanRadio KayseriEngine FM KütahyaRadio CoralAntalyaTarget RadioAnkaraPeace FM IslandsFM reunion IslandBud FMKocaeliFM BeyzadeHatayMega Radio SanliurfaRadio Paradise BursaRadioHiDiyarbakirRadio Dilara AntalyaVan serhad FMFMAnatoliaKirikkaleYouth FM BatmanTarsus Super FMRadio TulaAntalyaRadio NidaMalatyaRadio Dilara IspartaRadio Invite BursaTotalFM KocaeliNursiFM AdanaErkam RadioRadio Anatolia KocaeliKaramanYoung FM
Türk Rock 3.5.4.2.11 APK
Türk Rock, alternatif metal, black metal, death metal, doom metal,folk metal, glam metal, gothic metal, heavy metal, industrialmetal, metalcore, power metal, progresif metal, senfonik metal,sludge metal, thrash metal tarzında radyoları, videoları bir arayagetirerek Türkiye'nin en büyük Rock ve Metal, Müzik ve habercisiolmak için çalıştık. Aynı zamanda hergün gelişen Play Listsayesinde sürekli güncel ve canlı olmaya çalışıyoruz. Yanınızdanhiç eksik etmeyeceğiniz Rock ve Metal Müzik arşivimizi severekdinleyeceğinize eminiz. Rock dinle açısından en iyi rock müzikdinleme kanallarını bir araya ekledik. Rock Müzik Arşivi ilebirlikte aynı zamanda, dünyadaki en iyi rock radyoları bir arayagetirilmiştir. Rock Müzik Video arşivi de uygulamada bulunmaktadır.Ünlü Rock Metal Müzikleri dinlemek için uygulamamızıkullanabileceğiniz gibi aynı zamanda Rock ve Metal Müzikgruplarının videolarını da bulabilirsiniz. Turkish Rock,alternative metal, black metal, death metal, doom metal, folkmetal, glam metal, gothic metal, heavy metal, industrial metal,metalcore, power metal, progressive metal, symphonic metal, thrashmetal, bringing together Turkey's biggest rock and metal, we triedto make the music and the messenger. At the same time, we arealways trying to be up to date and vivid thanks to the ever-growingPlay List. We are sure you will listen to our rock and metal musicarchive you will never miss. We added the best rock music listeningchannels in terms of listening to rock. At the same time, togetherwith the Rock Music Archive, the best rock radios in the world werebrought together. Rock Music Video archives are also in practice.You can use our application to listen to famous Rock Metal Music,as well as find videos of Rock and Metal Music groups.
Unocan 3.4.8.4.10 APK
5 yılı aşkın bir süredir kulübümüzün bir arada olduğu, uzunbirdostluk sonucunda ortaya çıkan ekimizin tüm çalışmaları,facebookve sitemize kolay erişim sayesinde her konudan haberdarolmak içinuygulamamızı oluşturduk.unocan, hepimizin hep bir ağızdançıkanismi olduğu için biz de uygulamamıza bu adı verdik. unocankulübüile uygulamamız sayesinde daha iyi bir dostluk için birarayagelebileceğimiz sohbet alanı da bulunmaktadır.Over 5 years ourclubis a combination of all of our work in the emerging attachmentto along friendship results, thanks to easy access to our siteonfacebook and we developed our applications to be awareofeverything.unoc that, because we always have a mouth the namewegave this name to our application. Thanks to our practice withtheclub unoc There is also a chat area where we can come togetherfora better friendship.
Radyolar 3.5.4.2.23 APK
90'ları ve Gold Yani Efsane müzikleri seviyorsanızuygulamamızhoşunuza gidecektir. İletişim bölümümüzdenistekleriniziiletibilirsiniz. Dinlenilmeyecek müzik için değilaralarındanseçerek keyifli radyoları seçmeye çalıştık. İstediğinizradyolarıve müzik türlerini de istek olarak gönderebileceğinizformbulunmaktadır. Radyo dinle hem de 90lardan oluşan arşivdeberaberinde... 90'lar dinle ve günün keyfini çıkart. ŞuankiRadyolar: Kral 90'lar - 90'lar Radyo - Number 1 FM 90'lar - POP90- The 90's Radio Dejavu - Pal Nostalji - Power Türk Efsane -XNostalji - Retro Türk - Radyo 45'lik - Power Gold YenieklenenAlaturka (Türk Sanat Müziği) Radyoları Radyo Alaturka -YönAlaturka - Pal Alaturka - TRT Türkü Radyolarınıdinleyebilirsiniz.Ayrıca yaklaşık 400'den fazla anındadinleyebileceğiniz 90'larmüzik arşivi ve Türk Sanat Müziği mp3arşivi de bulunmaktadır.Radyo dinleme keyfine ugulamamızın aynızamanda birçok alaturka mp3dinleyebileceğiniz müzik arşivioluşturulmuştur. Radyo dinlemekçoğumuzun en sevdiği şeylerinbaşında gelir. Biz de en sevilenradyoların bir araya gelmesi içinçalıştık. Türk Klasik ve TürkSanat Müziği Radyo kanalları ve müzikarşivi eklenmiştir. So if youlove music legend 90 and Gold will youenjoy our application. Youiletibil your requests contact ourdepartment. Listening to musicwill not choose between them, we tryto select a pleasant radios.Also desired radio and music genres asthere are forms you can sendthe request. Along with the archive ofRadio 90 ... 90 Listen andlisten well enjoy the day. CurrentRadios: King's 90 - 90 Radio -Number 1 FM 90s - POP 90 - The 90'sRadio Dejavu - Palin Nostalgia- Turkish Legends Power - X Nostalgia- Retro Turkey - Radio 45 -Power Gold Newly added Alaturka (TurkishMusic) Radios RadioAlaturka - Direction Alaturka - Alaturka Palin -You can listen tothe radio TRT Turk. In addition, you can listen toabout 90 agencyalso has more than 400 Turkish Classical Music MP3music libraryand archive. Ugulama to our radio listening pleasureyou can alsolisten to many squat mp3 music archive was created.Most of ourrevenues listen to the radio at the beginning of hisfavoritethings. We work for the coming together of the best-lovedradio.Turkish Classical Turkish Music and Radio channels andmusicarchive are added.
Masal Dinle 3.5.4.2.17 APK
Uygulamamızın en temel noktası çocuklarımız için bol bolmasaldinletisi olmasıdır. Masal dinlemek için yaklaşık 100'denfazlamasal bulunmaktadır. Kendi masallarınızı da bizegönderebilrsiniz.Bunun için bizimle uygulama üzerinden lütfeniletişime geçin.AdileNaşit'in okuduğu Masallar, Müşfik Kenter'inokuduğu masallar yakarışık olarak "Bol masal dinle" bölümünde deoldukça fazla masalbulunmaktadır.Masal dinlemek dışındaçocuklarımızın Youtube'da çokizlediği kanalları da eklemek istedik.Çocuk videoları, Eğlencevideoları da kanallar olarak uygulamamızdabulunuyor.Youtube'daizlenen kanalların arasında kaybolmadan kolaycailgili kanalın sonvideosundan ilk videosuna kadar rahatlıkla sıralıbir şekildebulabilirsiniz.Aynı zamanda Çocuklar için MasalRadyoları dabulunmaktadır. Şu anda çalışmaları devam eden radyoeklemeleri ilede masal radyolarını arttırmaya devam ediyoruz.Buuygulama ileyapabilecekleriniz bunla sınırlı değil. Şimdilikwettransfer ilemasallarınızı bize yollayarak, masallarınızınuygulamada yeralmasını da sağlayabilirsiniz. Buna akıcı bir şekildemasal okuyançocuklar da dahildir. Masalları okuyun, bize yollayınve biz deuygulamamıza ekleyelim.Gerekli iletişim içinuygulamamızdaki formukullanabilirsiniz.Masal Dinle, Masalkanalları, çocuk hikayeleri,dinleyebileceğiniz gibi çocuk masallarıdışında kendi okuduğunuzmasalları da bizeulaştırabilirsiniz.Uygulama içinde youtube'da yeralan, Pepe izle,Masal Alemi, Masal Evreni, Masal Ülkesi, SevimliDostlar gibi masalve çocuk şarkıları dinleyebileceğiniz gibi birçok komik veeğlenceli çizgi film videoları daizleyebilirsiniz.Kanallardanbazıları:AdiseBaba MasallarıAdiseBabaMasalları Canlı yayınMasalSepetiAlpi Ve ArkadaşlarıMasalEvreniMasal AlemiRenk ÇocukCocukŞarkıları Ve Masallar DinleMasalÜlkesiAlim ÇocukMasal DinleSevimliDostlar CANLI YAYINBol Masal(100'den Fazla)Bol bol masal dinlemekiçin açın telefonunuzunekranı kapalı da olsa, sırayladinleyebilirsiniz.Ciciko KidsAfacanTVNeşeli ŞarkılarPırtıkMırnavÇocuk ŞarkılarıMini AnimaÖzgürÇocukBalon TVPijamaskeliler (PijaMaskeliler Canlı Yayın)CaillouTürkçeNiloyaCanım KardeşimPepe (YeniBölümler)Pisi (Pepe'ninKedisi)Bugu TVBabyJoy Dinleve daha bir çokyayınıgörebilirsiniz.Sizin de eklemek istediğiniz kanal veyaçizgifilmleri bize form yoluyla ulaştırırsanız çok mutluoluruz.İyidinleme ve seyirler.The most important point of ourpractice isthat there are plenty of fairy tales for our children.There aremore than 100 fairy tales to listen to the fairy tale. Youcan alsosend us your own walks. Please contact us through thisapplicationfor this.Tales of Adile Naşit, Müşfik Kenter's storiesare mixedand there are quite a few fairy tales in "Listen to a goodstory"section.Apart from listening to fairy tales, we also wantedto addchannels that our children watch on Youtube. We havechildren'svideos, Entertainment videos as channels.You can easilyfind it inorder from YouTube's latest videos to the first videoswithoutlosing track among the channels watched on YouTube.There arealsoFairy Tale Radios for Children. We are continuing to increasethefairy tale radios with the ongoing radio additions.Thisapplicationis not limited to what you can do. For now, you can alsosend usyour walktans with WetTransfer, so that your walks take partinpractice.This includes children who read stories in afluentmanner. Read the chapters, send them to us, and we'll addourpractice.You can use the form in our application for therequiredcommunication.You can also listen to fairy tale, fairytalechannels, children's stories, as well as children's fairy talesyoucan listen to.You can also watch many funny and funnycartoonvideos on YouTube, like Pepe watch, Fairy Tales, FairyTaleUniverse, Fairy Tales, Cute Friends, and so on.Some ofthechannels:AdiseBaba TalesAdiseBaba Masalları LivebroadcastTaleBasketAlpi And FriendsFairy Tale UniverseFairyTaleColorChildListen to Children's Songs and TalesFairyTalesAlimChildListen to the fairy taleCute Friends LIVEPUBLICATIONAbundantTale (More Than 100)If you have your phone'sscreen turned off, youcan listen in order.Ciciko KidsAfacan TVHappySongstattyMırnavChildren's SongsMini AnimaFree ChildrenBalonTVPijamaskeliler (PijaMaskeliler Live Broadcast)Caillou TurkishNilotoDear BroPepe (NewDepartments)Kitty (Pepe's Kitty)Bugu TVBabyJoyListenand manymore.We would be very happy if you would like to sendus thechannels or cartoons you want to add.Good listening andwatching.
Konsol Oyunları 3.5.5.6 APK
Hepimizin mutlaka bir oyun konsolu vardır. Hiç yoksa biletelefonlarımızda keyifli zaman geçirmek için bazen oyun yükleyipmüptalası haline gelmişizdir bazı oyunların. Uygulamamızda günceloyun konsolları PlayStation 1, PlayStation 2, PlaySation 3,PlayStation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii, NintendoSwitch için oyun haberleri ve videoları hakkında bir çok konuda yervermeye çalıştık. Türkiye'nin önde gelen oyun dergilerini bir arayatoplamaya çalışmaya hala devam ediyoruz. Gün boyunca daha iyi halegelmek için sürekli çalışıyoruz. PlayStation 4 için güncelhaberler, PlayStation 5 için yeni geleişmeler hakkında tümaraştırma ve haberleri bizde bulabilirsiniz. Xbox One hakkında yenioyun haberlerini de yine bizden alabilirsiniz. Xbox One diğer oyunkonsollarını bir boy geçiyor mu? Yoksa Playstation mu önde? HangiOyun konsolu fanatiğisiniz? Gelişmeye devam eden Nintendo Switchhala yeni oyunlarını piyasaya çıkartıyor. Bu oyunlar hakkında engüncel incelemeleri ve yazıları uygulamamızda bulabilirsiniz.İlerki dönemde sürekli gelişmeye devam edeceğiz. İleride daha faklısüprizlere de hazır olun... Bizi takip etmenizde fayda var. Eğerbir Playstation 4, Nintendo ve Xbox başta olmak üzere oyunmüptelasıysanız biz tam size göreyiz. Türkiye'nin en büyük konsoloyun haber ve video (İlerde süprizli) kaynağıyız. It all must havea game console. If there is no phone sometimes even to spend sometime in our game an enjoyable game mUşUzdUr become müptala install.Application Our current game console PlayStation 1, PlayStation 2,Playstation 3, PlayStation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One, NintendoWii, we tried to give the place a very matter about the game newsand videos for Nintendo switch. Trying to gather a leading gamemagazines in Turkey still continues. We work constantly to becomebetter throughout the day. date news for PlayStation 4, you canfind all the news about new research and studies for thePlayStation geleiş 5. You can also get news about new games from usagain Xbox One. One other Xbox game consoles me is undergoing asize? Or Playstation ahead of me? Which game console to fanatiğis?Nintendo still continuing to evolve Switch market is making newgames. You can find the most current views and writings about thisin our practice games. In later periods we will continue tocontinuous improvement. Be ready for surprises in the future moredifferent ... it had better not follow us. 4 If you have aPlaystation, Nintendo and Xbox If you are addicted to the game,especially we find you. Turkey's largest news and video consolegames (surprise ahead of) your source.
Loading...