1.0 / March 7, 2017
(4.3/5) (6)
Loading...

Description

En sevilen kahramanlardan şakirsizlerleberaber altın avına çıkıyor. En sevdiğiniz çizgifilmkarakterlerinden biri olan kahramanımız altınları toplamakiçinsahnede! En sevilen çocuk oyunları artık cebinizde. Gamefabricçocuk oyunları için yoluna devam ediyor.

Çocuklarınızın en sevdiği karakteri karşınızda görmefırsatınıkaçırmayın..

Üstelik ücretsiz!

Çocuk çizgi film kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfapepe kuzucuk ibi ile tosi ege ile gaga ayıcık bombo keloğlantelali maysa ve bulut orman doktoru ve dahası. Hepsi bu oyunutakipedip şakiri destekliyor...

App Information Kralsın Şakir

 • App Name
  Kralsın Şakir
 • Package Name
  com.game.kralsakir
 • Updated
  March 7, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 3.0 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Game Fabric
 • Installs
  1,000 - 5,000
 • Price
  Free
 • Category
  Adventure
 • Developer
 • Google Play Link

Game Fabric Show More...

Kingo Şakir Boyama 1.0 APK
Game Fabric
En sevdiğiniz karakterlerin başında gelenkralşakir sizlerin karşısına bu kez de boyama kitabı ile çıkıyor.Ensevilen çocuk oyunları dendiğinde akla gelen ilk oyunlardanolanboyama oyunları şimdi sizinle birlikte. İzlemeyedoyamadığınızkral, artık cebinizde boyama kitabı olarak mevcut!Üstelikeğlenceli dakikalar bir yana dikkat toplama ve elyeteneklerinizigeliştirmede de bir hayli katkıda bulunacak.Aileler için önerilen boyama oyunları sizlerin dikkatiniçekmeli.Uzmanların çocuklar için özellikle boyama oyunlarınıönerdiklerinihatırlatmak adına kral şakir boyama oyununu sizlerlepaylaşıyoruz.Bu oyun çocuğunuzun el hünerlerini geliştirecek.Çocuğunuz istediğini boyamakta özgür olacak. Tüm kalemlerelinde.Hayal dünyasında nasıl çizerse nasıl boyarsa, o şekildeboyamaktaözgür. Bundan güzel bir şey var mı!Çocuk çizgi film kahramanları ibi ile tosi niloya elifindüşlerirafadan tayfa pepe kuzucuk köstebekler ege ile gaga ayıcıkbombokeloğlan tel ali maysa ve bulut orman doktoru ve dahası. Hepsibuoyunu takip edip şakiri destekliyor...
Rafadan Tayfa Boyama Oyunu 1.4 APK
Game Fabric
Tayfa ile boyamaya başlamaya hazır mısınız?Engüzel çocuk oyunlarından tayfa bu sefer de boyama kitabıilekarşınızda! Rafadan tayfa oyunları arayanların en çokseveceğiolması garanti oyun ücretsiz olarak geliyor.Boyama Kitabı: Çocuklarınızın dilediğince renklendirebileceğiboyamaoyunu oldukça zevkli. Üstelik tüm rafadan tayfa karakterlerioyununiçinde mevcut! En güzel çizgi film karakterlerinin boyamakitabınısizlere büyük bir mutlulukla sunuyoruz.En yakın arkadaşları niloya elifin düşleri kuzucukistanbulmuhafızları ayıcık bombo maysa ve bulut ege ile gaga ibiile tosicanım kardeşim rüzgar gülü. Animasyon stüdyosu artık siziniçinhazır!En güzel çocuk oyunları için sen de boyama kitabını indir!Renkleritaşırayım deme sakın!
Rafadan Tayfa Oyunu 1.1 APK
Game Fabric
En çok sevilen çocuk çizgi filmlerindenrafadan tayfa sizleri bekliyor. Hep beraber gerçek bir maceraoyununa hazır mıyız? En güzel çocuk oyunları burada sizleribekliyor. Akın, Kamil, Hayri ve Mert. Sevim, Basri Amca ve Hale.Hepsinin umudu sensin. Bu oyunu onlar için bitirmeye çalış.Çocuklarınız artık uğraşması gereken bir şey var! Durmaksızınkoşmalısın! DurmaksızınSadece onlar mı? Arkadaşların niloya elifin düşleri ibi ile tosikuzucuk ege ile gaga ayıcık bombo şef roka tel ali dedestekçileriniz. Pepe destek değil mi sandınız? O da sizleribekliyor.Kırmızı balık, denizaltı kaşifleri, ben ve robotum hepsi senindestekçin. Arkandakileri mağdur etme!Haydi şimdi oyuna başlayalım. Bu eğlenceli oyun sizleri bekliyor.Üstelik ücretsiz!
Doru At Boyama Oyunları 1.0.1 APK
Game Fabric
En sevdiğimiz karakterlerden doru boyanmakiçinsizleri bekliyor. En sevilen çizgi film karakterlerinden dorutümailesi ve arkadaşlarıyla sizlerle. Ayrıca diğer at boyamaoyunlarıiçin de müthiş bir seçenek yaratıyor.Ücretsiz çocuk oyunları arayanlara şimdi en çok sevilen oyunlardanbir boyama kitabı geliyor. At boyama kitabı ve at boyamaoyunuarayanların kaçırmaması gereken bir fırsat.Muhteşem karakter doru boyama kitabı sizlere çok güzelanlaryaşatacak. Çocuklarınız el yeteneklerini geliştirecek.Ayrıcabiliyor musunuz? niloya elifin düşleri ibi ile tosi ege ilegagarafadan tayfa pepe istanbul muhafızları kuzucuk kral şakirayıcıkbombo ve daha bir çok arkadaşı dorunun yanında. Animasyondünyasıbu oyuna bayıldı. Tel ali çok kıskanacak.Hadi siz de indirin! Çocuklara güzel eğitici oyunlaroynatmakgerek!
Sevimli Maşa Boyama Oyunu 1.0.1 APK
Game Fabric
En sevdiğiniz karakterlerden maşa ile kocaayıoyunları bu kez boyama oyununda sizleri bekliyor. Çocuklarınızınelbecerisi kazanabileceği maşa oyunu mükemmel bir oyunörneğisunuyor. En sevilen çocuk oyunları için takiptekalmanızıöneririz.Ailelerin vazgeçemeyeceği çocuk oyunlarından biri olanboyamaoyunları bu kez farklı bir karakterlerle sizleri bekliyor.Çizgifilm oyunları için başlangıç olan oyun çocuğunuza keyiflidakikalaryaratmakla kalmayıp, el becerilerine de katkıdabulunacak.En sevdiği arkadaşları istanbul muhafızları niloya elifindüşleriege ile gaga ibi ile tosi kuzucuk rafadan tayfa canımkardeşimkeloğlan tel ali kral şakir maysa ve bulut ayıcık bomboormandoktoru kırmızı balık bu oyunu takipte! Siz deelinizdenbırakamayacaksınız! Çünkü onlar bile sizidestekliyor...Boyama oyunları sevenlerin elinden düşüremeyeceği oyunşimdiücretsiz ve sizleri bekliyor. Hemen siz de indirin,keyiflidakikalara hazır olun. Maşa ile koca ayının oyunları sizeçok iyigelecek!
Kralsın Şakir 1.0 APK
Game Fabric
En sevilen kahramanlardan şakirsizlerleberaber altın avına çıkıyor. En sevdiğiniz çizgifilmkarakterlerinden biri olan kahramanımız altınları toplamakiçinsahnede! En sevilen çocuk oyunları artık cebinizde. Gamefabricçocuk oyunları için yoluna devam ediyor.Çocuklarınızın en sevdiği karakteri karşınızda görmefırsatınıkaçırmayın..Üstelik ücretsiz!Çocuk çizgi film kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfapepe kuzucuk ibi ile tosi ege ile gaga ayıcık bombo keloğlantelali maysa ve bulut orman doktoru ve dahası. Hepsi bu oyunutakipedip şakiri destekliyor...
Pepe Birlik Zamanı 1.0.2 APK
Game Fabric
En güzel çocuk oyunları sizlerle buluşuyor.Yeni çıkan filmin pepe oyunu diyebilir miyiz. En çok izlenen çizgifilmlerden olan karakterimiz sizlerle evinde buluşuyor.Dikkatli olmalısın!Evde bir çok eşya var. Ve her bu eşyalara çarptığında bölümünbaşına gideceksin. En çok sevilen çocuk filmleri için takiptekalın.Süre yok!Süre yok ama o durmuyor. Onun hızına yetişmelisin. Çünkü bazen okadar hızlanıyor ki takip etmekte zorluk çekeceksin! Bu oyunçocukları esir alacak.Seviye sistemiOyunumuzda her zorluk derecesine göre bir çok seviye bulunuyor.Bunları geçip finale yaklaşmaya ne dersin?En sevilen çocuk oyunlarından ayıcık bombo kuzucuk niloya elifindüşleri ibi ile tosi ege ile gaga rafadan tayfa maysa ve bulutoyunları yapımıcısından sizlere yepyeni bir oyun!
Little on Boyama Oyunları 1.3 APK
Game Fabric
Çocuklar şimdi telefonları ele geçirmezamanı!Hepiniz bu anı bekliyordunuz. Karşınızda ensevdiğinizkarakterlerden little pony oyunu sizleri bekliyor.Birbirindenfarklı hikayeleri içinde barındıran kahramanlarımızçocuk boyamakitabı için sizleri bekliyor. En sevilen çocuk boyamakitabıoyunları için takipte kaldığınız için teşekkür ederiz.İsteklerinizüzerine bu sefer bony ile karşınızdayız. En sevdiğinizrenk artıkpembe ve mor değil mi?Çocuğunuzun el yeteneklerini geliştirici oyunlar yapıyorçocuğunuzuönemsiyoruz. Çocuğunuz resmi istediği renge boyayarak hemhayaldünyasını geliştiriyor hem de güzel vakit geçiriyorolacak.En sevdiği arkadaşları niloya elifin düşleri istanbulmuhafızlarıege ile gaga ibi ile tosi kuzucuk rafadan tayfa canımkardeşimkeloğlan tel ali maysa ve bulut ayıcık bombo orman doktorukralşakir kırmızı balık bu oyunu takipte! Siz deelinizdenbırakamayacaksınız! Çünkü onlar bile sizidestekliyor...Geliştirici eğitici çocuk oyunları arayan ebeveynler şimdisırasizde. Çocuğunuzun el maharetini geliştirecek aynı zamandaufkunuaçacak boyama kitaplarını mutlaka indirin. Çünkü çocuğunuzbunu hakediyor.Boyam oyunu şimdi ücretsiz! Haydi sen de indir!!
Loading...