1.0.1 / September 28, 2018
(3.5/5) (13)

Description

Sevimli kurtçuk yolunun üzerindeki elmaları yiyerek deliğineulaşmalı. Parmağınızla sürükleyerek elastik kurtçuğu hareketettirin. Tüm yeşil elmalara dokunarak onları kızartın. Deliğeulaştığınızda kurtçuğun boyu tam olarak uzamış olmalı. Cute applemaggot on the road should be reached by eating holes. Move yourfinger by dragging your finger elastic worms. Fry them in touchwith all green apples. When you reach the round worm hole should befully extended.

App Information Kurtçuk

 • App Name
  Kurtçuk
 • Package Name
  air.kurtcuk
 • Updated
  September 28, 2018
 • File Size
  16M
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  1.0.1
 • Developer
  PayitahT
 • Installs
  500+
 • Price
  Free
 • Category
  Puzzle
 • Developer
  Adem Yavuz Mh. Ulukent sk. Aşağı Dudullu Ümraniye İstanbul
 • Google Play Link
PayitahT Show More...
Psikopat Senaryolar 1.0.6 APK
PayitahT
Bir dizi psikopat senaryoyu seçerek oyunu tamamla. Sunulanşıklardan istediğini seçerek senaryoyu ilerlet. Her seçenek oyunufarklı bir şekilde ilerletir, bu oyunu 100'lerce farklı şekildebitirebilirsin. Aşırı şiddet ve kan içerdiği için 15 yaşındanküçükler için uygun değildir, yanınızda bir büyük yoksa lütfenoynamayın. A number of game pieces by selecting a psycho scenario.Advance scenario presented circle by selecting what you want. Eachoption advances the game in a different way, a different way 100'sfinish this game. Because it contains extreme violence and blood isnot suitable for minors 15 years of age, if you do not play withyou big.
Shave Me 1.0.9 APK
PayitahT
Men’s it is shave time. The world’s first shave em up game. Use theright procedure of shaving cream, razor, and brush to give theperfect shave worthy of a man’s man. Two game modes: speedy andstylish!
Suratlar 1.0.1 APK
PayitahT
Siyah noktalardan kaçarak mümkünolduğuncabüyük suratlar yapıp ekranı doldur bölümü tamamla.Ekranaparmağınızla basıp kaldırmadan bekleyin, gittikçe büyüyen birdaireoluşacak, bırakınca o büyüklükte bir suratınız olacak.Dairebüyürken sürükleyip yerini değiştirebilir siyahnoktalardankaçabilirsiniz. Amaç az sayıda daire ile en büyüksuratları yapıpalanı doldurmak. Ne kadar yer kaldığını sağ alttakikırmızı bar iletakip edebilirsiniz.Escaped fromblackheadscomplete the section fills the screen make great smileysaspossible. Wait Press without lifting your finger on the screen,agrowing circle will be formed, releasing the magnitude thatyouwill face. You can change the location of the apartments grewbydragging and many of blackheads. Aim to fill in a few fieldswithface make the biggest apartment. You can follow how muchspaceremains on the bottom right red bar.
air.trasetbeni 1.0.8 APK
PayitahT
Berber dükkanına gelen müşterileri istedikleri şekilde traş et. Sağüst köşede müşterinin istediği traş şekli bulunuyor, o şekle enyakın traşı yap. Ne kadar doğru traş yaparsan puanın o kadar yüksekolur. Traş edilecek yere köpük sık. Usturayı alıp düzgünce traşıyap. Fırçayı seçip kalan köpükleri temizle. İşlem tamam :) Barbersshaved from customers shop the way they want. In the upper rightcorner has shaved shape the customer wants, it makes the closestshave shape. How would you do it right shaving points higher.Shaving foam favorite place to be. Take the razor makes shavingproperly. Select remove any residual foam brush. I'm done :)
Psikopat Senaryolar 3 1.0.1 APK
PayitahT
Serinin 3. oyununun demosu. Bir dizi psikopatsenaryoyu seçerek oyunu tamamla. Sunulan şıklardan istediğiniseçerek senaryoyu ilerlet. Aşırı şiddet ve kan içerdiği için 15yaşından küçükler için uygun değildir, yanınızda bir büyük yoksalütfen oynamayın.demo of the series 3games. Complete the game by selecting a series of psychopathicscenario. Advance scenario by selecting any of these stylishlypresented. Because blood contains extreme violence and is notsuitable for minors under age 15, please do not play a major withyou.
Psikopat Senaryolar 2 1.0.4 APK
PayitahT
İlk oyunun kaldığı yerden oyun devam ediyor.Bir dizi psikopat senaryoyu seçerek oyunu tamamla. Sunulanşıklardan istediğini seçerek senaryoyu ilerlet. Her seçenek oyunufarklı bir şekilde ilerletir, bu oyunu 100'lerce farklı şekildebitirebilirsin. Aşırı şiddet ve kan içerdiği için 15 yaşındanküçükler için uygun değildir, yanınızda bir büyük yoksa lütfenoynamayın.The first game of thegame continues where it left off. Complete the game by selecting aseries of psychopathic scenario. By selecting any of the scenariosthat promote stylishly presented. Each option game proceeded in adifferent way, you can finish the game 100 'in different ways.Because blood contains extreme violence and is not suitable forthose under the age of 15, please do not play a major withyou.
Kurtçuk 1.0.1 APK
PayitahT
Sevimli kurtçuk yolunun üzerindeki elmaları yiyerek deliğineulaşmalı. Parmağınızla sürükleyerek elastik kurtçuğu hareketettirin. Tüm yeşil elmalara dokunarak onları kızartın. Deliğeulaştığınızda kurtçuğun boyu tam olarak uzamış olmalı. Cute applemaggot on the road should be reached by eating holes. Move yourfinger by dragging your finger elastic worms. Fry them in touchwith all green apples. When you reach the round worm hole should befully extended.
Saldırgan Senaryolar 1.0.4 APK
PayitahT
Sadece donanmanın değil tüm silahlı kuvvetlerin kaderi seninelinde. Teröristlerin elinde bulunan ve özel bir birim tarafındankorunan minerali ele geçir. Dikkatli ol! ve unutma hata yapmalüksümüz yok! Sunulan şıklardan istediğini seçerek senaryoyuilerlet. Not only the fate of all the armed forces, the navy is inyour hands. In the hands of terrorists and seized mineral guardedby a special unit. Be careful! We can not afford to make mistakesand do not forget! Advance scenario by selecting any of thesestylishly presented.
Loading...