2.110 / April 5, 2017
(5.0/5) (2)
Loading...

Description

The Galerie Šantovka magazín is a lifestyle magazine published byshopping mall Galerie Šantovka. In addition to interesting culturaltopics, tips and tricks on healthy lifestyle, beauty and fashion itbring to its readers special product pages with tips on shoppingand services one can find in the mall. It is possible to get bothhard- and e-copy of the magazine completely for free.CZECH: GalerieŠantovka magazín je lifestylový časopis Obchodního centra GalerieŠantovka. Svým čtenářům přináší vedle zajímavých společenskýchtémat, tipů na zdravý životní styl či módních, kosmetických atechnických rad a doporučení také speciální produktovou částobsahující nabídky produktů a služeb svých obchodů. Společně srozšířenou elektronickou verzí, která je ke stažení zdarma, vycházítaké v tištěné podobě, opět zcela zdarma.The Gallery ŠantovkaMagazine is a lifestyle magazine published by Galerie shopping mallŠantovka. In Addition to interesting cultural topics, tips andtricks on healthy lifestyle, beauty and fashion it to bring readersITS special product pages with tips on shopping and services onecan find in the mall. It Is Possible to get both hard- and e-copyof the magazine Completely for free.CZECH Gallery Šantovka magazineis a lifestyle magazine for the shopping center Galerie Šantovka.Brings its readers the next interesting social topics, tips for ahealthy lifestyle or fashion, beauty and technical advice andrecommendations as well as special product section containing theproducts and services their businesses. Together with extendedelectronic version, which is free, also based in printed form,again absolutely free.

App Information Magazín Galerie ŠANTOVKA

 • App Name
  Magazín Galerie ŠANTOVKA
 • Package Name
  cz.triobo.reader.android.santovka
 • Updated
  April 5, 2017
 • File Size
  2.9M
 • Requires Android
  Android 4.4 and up
 • Version
  2.110
 • Developer
  Mladá fronta a. s.
 • Installs
  100+
 • Price
  Free
 • Category
  Lifestyle
 • Developer
  Mezi Vodami 1952/9 143 00 Praha 4 - Modřany
 • Google Play Link

Mladá fronta a. s. Show More...

Časopis Maminka 1.0.4 APK
Jedinečný měsíčník Maminka plný aktuálníchinformací o všem, co se týká rodičovství a vztahů.Unique monthly Mummy fulldate information on everything that relates to parenting andrelationships.
Magazín ForMen 1.0.2 APK
Časopis jen pro muže nyní v exkluzivnímprovedení pro tablety s operačním systémem Android. Kupovat lzepouze některá čísla (od 1/12 do současnosti). Starší čísla zakoupitnelze.
Časopis Strategie 1.0.11 APK
Časopis Strategie nyní nově ve verzi protablety s operačním systémem Android. Kupovat lze pouze některáčísla (od 1/12 do současnosti). Starší čísla zakoupit nelze.
Časopis Computer 1.3.6 APK
Prestižní IT měsíčník Computer ve verziprotablet je obohacený o dodatečné fotografie a praktickéinteraktivníprvky.Computer každý měsíc přináší:• Tematické články• Nové technologie a pohledy do blízké budoucnosti• Vždy dva podrobné velké srovnávací testy produktů• Důkladné redakční recenze nejzajímavějších novinek na trhu• Sekce Mobility věnovaná světu mobilů a mobilnímtechnologiím• Tipy a triky pro lepší a pohodlnější používání počítače• Sekce Živě s aktualitami a komentáři o současném dění• Příloha Connect! pro IT profesionály (od čísla 8/14)Ani čtenáři elektronické verze nejsou ošizeni opřístupk on-line verzi našeho DVD. Obsahuje hodnotné plnéverzeprogramů, videonávody, fotografie z fotoaparátůtestovanýchproduktů a další redakční obsah.Vzhledem k roztříštěnosti aplikace Android je možné, ževámčasopis nebude fungovat korektně. V takovém případěpožádejteprostřednictvím Google Play o vrácení peněz a využijte pročteníComputeru na svém zařízení programPublero(https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.publero.mobile&hl=cs).
Týdeník EURO 2.0 APK
Tento titul si již od roku 1998 každý týden předplácejí tisíceprofesionálů z kategorií Decision Makers a Opinion Makers, kteřírozhodují o prosperitě České republiky, o stomiliardovýchinvesticích a milionech pracovních míst. Pro tyto čtenáře jetýdeník Euro jediným specializovaným týdeníkem typu B2B na domácímtrhu.This title since 1998 every week subscribing to thousands ofcategories of professionals Decision makers and opinion makers whodecide on the prosperity of the Czech Republic, on stomiliardovýchinvestments and millions of jobs. For these readers is the onlyspecialized weekly Euro weekly B2B domestically.
Časopis F.O.O.D. 1.3.6 APK
Časopis nejen o vaření nyní vexkluzivnímprovedení pro tablety s operačním systémem Android.Kupovat lzepouze některá čísla (od 1/12 do současnosti). Staršíčísla zakoupitnelze.
Časopis Lidé a Země 1.3.4 APK
Cestovatelský časopisy nyní nově ve verziprotablety s operačním systémem Android. Kupovat lze pouzeněkteráčísla (od 1/12 do současnosti). Starší čísla zakoupitnelze.
Moje ŠESTKA magazín 1.3.6-42 APK
The Šestka magazín is a lifestyle magazine published by shoppingmall OC Šestka. In addition to interesting cultural topics, tipsand tricks on healthy lifestyle, beauty and fashion it bring to itsreaders special product pages with tips onshopping and services onecan find in the mall. It is possible to get both hard- and e-copyof the magazine completely for free.
Loading...