1.0.1 / April 27, 2019
(4.3/5) (3)
Loading...

Description

Mersin Üniversitesi mobil uygulamasıyla, "Ders Programı,DersBilgileri, Başarı İzleme, Duyurular, Sınav Sonuçları veYemekListesi" bilgilerinize hızlıca ulaşın. With the mobileapplicationof Mersin University, you can quickly access your"Curriculum,Course Information, Success Monitoring, Announcements,Exam Resultsand Food List" information.

App Information Mersin Üniversitesi Not

 • App Name
  Mersin Üniversitesi Not
 • Package Name
  mersin.edu.tr.mersinnot
 • Updated
  April 27, 2019
 • File Size
  21M
 • Requires Android
  Android 5.0 and up
 • Version
  1.0.1
 • Developer
  ysf.cyln
 • Installs
  100+
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
 • Google Play Link

ysf.cyln Show More...

Kelime Bulucu 1.2 APK
ysf.cyln
Kelimelik, Scrabble, Kelime Tahtası gibi çeşitli kelime oyunlarındatakıldığınızda ya da oyun kilitlendiğinde, oyunun akışının devametmesi için hazırlanan bir yardımcı uygulamadır.Kullanımı sonderece basittir. Harfler kısmına elinizdeki Joker ve harfleri,bağlantı kısmına da varsa tahta üzerinde kullanacağınız harflerigirebilirsiniz.Bazı oyunlar programı kullanmak için oyundan çıkmayaizin vermediğinden, dilerseniz şeffaf pencere moduyla oyununuzdançıkmadan da programı rahatça kullabilirsiniz.Uygulama internetkullanmaktadır ve başlangıçta şeffaf pencere için izinistemektedir. Uygulama ilk açıldığında tek seferlik bir reklamaçılır. Reklamı kapattıktan sonra uygulamayı dilediğiniz gibikullanabilirsiniz.Word, Scrabble, Words When you hang in variousword games such as board games or locked, a helper application isprepared to continue the flow of the game.Usage is extremelysimple. The letters and letters of the Joker in your hand, if youwant to use in the connection section, you can enter the letters onthe board.Some games do not allow to leave the game to use theprogram, if you wish, you can use the program without leaving yourgame comfortably with a transparent window mode.Application usesthe internet and ask for permission to initially transparentwindows. The app will open a one-time ad when it first opened. Youcan use the application as you like after you close the ad.
Sesli Masallar 1.7 APK
ysf.cyln
Masallar, eğlenceli vakit geçirmenin yanında çocuğunuzda merakduygusunu uyandırır ve hayal gücünü güçlendirir. Masalda olaylarınnasıl gelişeceği, kahramanların neler yaşayacağı, masalın nasılsonlanacağı gibi konularda dinleyici aşırı derecede meraklanır.Çocukların yanında yetişkinler de bir o kadar masal ve hikayedinlemeyi severler.Çocuklarınız için gerek kültürümüzden gerekbaşka kültürlerden birbirinden güzel, eğitici sesli masallarmasallar bu uygulamada.Yetişkinler ise kendileri için eklenmişhikayeleri ve sesli kitap özetlerini dinleyebilirler.Siz de keyiflemasal dinlemek için uygulamamızı indirebilir, gelişmesi için önerive yorumlarda bulunabilirsiniz.Uygulamamız internet kullanmaktadırve her gün farklı ve yeni türde masallar eklenmektedir.Tales,evokes a sense of wonder beside your child entertained andstrengthen the imagination. Tales of how to develop the event, whatwill be experienced by the protagonist, the audience on topics suchas how to terminate the tables worry excessively. Besides adults,kids also love to listen to fairy tales and stories that much.Yourchildren need our need for beautiful culture apart from othercultural, educational, voice fairy tales fairy tales in thisapplication.while adults can listen to stories and added summariesof audio books for themselves.You can also download our app tolisten to fairy tales with pleasure, you can make suggestions andcomments for improvement.Our application uses the internet andtables are being added every day is different and new species.
Uludağ Üniversitesi 1.0 APK
ysf.cyln
Bursa Uludağ Üniversitesi Mobil Öğrenci OtomasyonuUludağÜniversitesi mobil uygulaması ile "Ders Programı, DersNotları,Ders Bilgileri, Sınav Sonuçları ve Yemek Listesi"bilgilerinizehızlıca ulaşın. Bursa Uludağ University Mobile StudentAutomationWith the mobile application of Uludağ University, you canquicklyreach your knowledge about "Course Schedule, Course Notes,CourseInformation, Exam Results and Food List".
Mersin Üniversitesi Not 1.0.1 APK
ysf.cyln
Mersin Üniversitesi mobil uygulamasıyla, "Ders Programı,DersBilgileri, Başarı İzleme, Duyurular, Sınav Sonuçları veYemekListesi" bilgilerinize hızlıca ulaşın. With the mobileapplicationof Mersin University, you can quickly access your"Curriculum,Course Information, Success Monitoring, Announcements,Exam Resultsand Food List" information.
Loading...