1.4 / May 16, 2017
(3.9/5) (61)
Loading...

Description

With My Fidget Spinner, Spinners are in your pocket! Get ready forfeeling spinner experience on your phone! 20 spinners withdifferent colors. Compete with your friends and look at differentspin variations. Get rid of stress with special spinners.

App Information My Fidget Spinner

 • App Name
  My Fidget Spinner
 • Package Name
  com.curledleaf.strescarkim
 • Updated
  May 16, 2017
 • File Size
  14M
 • Requires Android
  Android 4.4 and up
 • Version
  1.4
 • Developer
  Curled Leaf
 • Installs
  10,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Arcade
 • Developer
  Karaağaç Mah. Akbaşlar Plaza, Dede Korkut Cd. No.6 Kat. 1, 24000 Merkez/Erzincan
 • Google Play Link

Curled Leaf Show More...

My Fidget Spinner 1.4 APK
Curled Leaf
With My Fidget Spinner, Spinners are in your pocket! Get ready forfeeling spinner experience on your phone! 20 spinners withdifferent colors. Compete with your friends and look at differentspin variations. Get rid of stress with special spinners.
Başkan! 0.2 APK
Curled Leaf
Devletin kaderi artık parmaklarının ucunda! Başkanlıksarayındançağrı var! Devletin sorunlarıyla ilgilenip uzun yıllariktidardakalabilecek misin? yoksa sende tarihin tozlu köşelerine miterkedileceksin? Kararlarını ver ve ülkenin geleceğini senbelirle!+Kartları sağa ve sola atarak kararlarını ver! +Kaderinsanagetirdikleriyle baş et ve her kesimi dengede tur! +Ülkenekarşıgelen tehditleri savuştur ve halkına hizmet et! +Gerçek birbaşkangibi yönet! Nasıl Oynanır? Ekranda sizi başkan seçtiktensonra heray boyunca bir karakter belirip size bir durum bildirir yada birsoru sorar. Siz de ülkenin tek yöneticisi olarak bu kartlarısağaya da sola çekerek kartın altında yazan cevapseçeneklerinigörürsünüz. Kartı sağa bıraktığınızda sağa çekincegelen cevap.Sola bıraktığınızda sola çekince gelen cevap kabulgörür. Kartısağa ve sola çektiğinizde dikkat etmeniz gereken tekşey cevaplargörününce üstteki ikonların üzerinde de noktalarçıkmasıdır. Bunoktalar vermek üzere olduğunuz kararın hangideğişkenlerietkileyeceğini göstermektedir (Din, Halk, Müttefikler,Hazine,Sanayi, Sivil Güçler) fakat bu değişkenlerin ne kadardeğişeceğinigöstermez. Bunu siz cevap verirken düşünmeli vekararlarınızıdikkatlice vermelisiniz. Amaç en uzun süre iktidardakalabilmektir.Bittikten sonra eğer giriş yapmışsanız (Ana menüdekisiyah ikon)oyundaki skorunuz ve başarımlarınız tutulur. Bu sayedesıralamadakiinsanlarla mücadele edebilirsiniz. Hemen başa geç!
The Blacksmith Shop 1.2 APK
Curled Leaf
Orta çağda güçlü ve savaşçı insanların kullanabileceğieşyalarüretilen bir dükkan hayal edin, ve şimdi o dükkanın başınageçin!Hem de Tamamen Türkçe! Orta çağ tariflerinde bir demircidükkanınıtamamen senin üzerine devrediyoruz. Başlangıcındanbitişine kadar(Umarız hiç batırmadan) dükkanı işletip kendinihalkın kalbineyerleştirmeye çalışacaksın. Tabi bunu yaparken kendicebini dedüşünmek zorundasın. İşçileri kiralayıp onlara neredeçalışmalarıgerektiğini emrederken kendini bir patron gibihissedeceksin. Gelenmüşterilerle sohbet etmeyi ihmal etme! Tariflistesini kendinebüyük bir rehber olarak edin ve orada eşyalarıgösterildiği gibiüret! Eğer yanlış üretirsen müşterilerin pekmemnun olmayabilir.Materyallerini büyük ölçüde yer altından teminetmeye çalış. Uzunvadede senin çok kar etmeni sağlayacak asıl nedenbu olabilir.Dükkanın eski sahibi sana çalışması için bir madencivermiştizaten. Unutma, maden toplulukları seninle en fazla seninseviyendemadenler oluşturmak için bir sözleşme imzalamıştı.. Bununüstüneçıkamazsın! Eğer eşyaları güzel ve hızlı üretirsen halkarasındaismin çabucak yayılır ve popüler olursun. Ne kadarpopülerlik okadar çok müşteri demek. - Tamamen Türkçe - Rol yapmayamüsait oyunyapısı - Sakin ve huzurlu ilerleyiş biçimi - İçiniziısıtacakgörseller. - Gittikçe zorlaşan ilerleyiş - Zamana karşıyarış veeğlenceli koşuşturmalar - Keyifli saatler Sende hayalindekidemircidükkanının anahtarına kavuşmak için şimdi indir!
Loading...