3.0.5 / September 26, 2014
(3.3/5) (286)
Loading...

Description

National Geographic Türkiye’ninAndroiduygulaması, dünyayı keşfetmenin yeni bir yolu.
Dijital versiyon dergide yer alan tüm fotoğraf, yazı veharitalarınyanı sıra Android için özel tasarlanmış interaktifbölümler,videolar ve ses dosyaları ile zenginleştirilmiş bir içeriksunuyor.

-Ana konular
-Forum
-Renkler
-Vizyon
-Şimdi
-Yarın
-O An
-Sarı Çerçeve


National Geographic Society, kâr amacı gütmeyen bir bilim veeğitimorganizasyonu olarak kurulmuştur, 1888’den beri yeryüzü,deniz vegökyüzü bilgimizi artıran 9 bini aşkın keşif ve araştırmaprojesinidesteklemiştir.
National Geographic Türkiye, Nisan 2001'den beri Doğuş İletişimA.Ş.tarafından yayımlanmaktadır.

http://nationalgeographic.com.tr/privacy.aspx

NationalGeographicTurkey's Android app, a new way to explore theworld.
All of the digital version of the magazine photos, text and maps,aswell as interactive section designed specifically forAndroid,videos and audio files and offers an enriched content.

-Main topics
I -F
-Colors
-Vizyo The
-Now
Tomorrow
Of him
Sara Framework


National Geographic Society, a non-profit scientific andeducationalorganization, was founded as, since 1888 the earth, seaand sky over9 thousand increase our knowledge discovery and hassupportedresearch projects.
National Geographic Turkey, Dogus Communication Co., Ltd.sinceApril 2001 Reprinted by.

http://nationalgeographic.com.tr/privacy.aspx

App Information National Geographic Türkiye

 • App Name
  National Geographic Türkiye
 • Package Name
  com.dogus.dergi.ng2
 • Updated
  September 26, 2014
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0.3 and up
 • Version
  3.0.5
 • Developer
  Doğuş Dergiler
 • Installs
  10,000 - 50,000
 • Price
  Free
 • Category
  News & Magazines
 • Developer
  Email info@dogusdergi.com Privacy Policy
  Doğuş Yayın Grubu Ahi Evran cad. No:4 Sarıyer - İstanbul - Türkiye
 • Google Play Link

Doğuş Dergiler Show More...

CNBC-e Dergi 3.5.5 APK
CNBC-e Dergi bundan böyle hepyanınızda!Üstelik özel Android uygulamasıyla dergi deneyimine yenibir boyutkatarak... Kim Victoria’s Secret Fashion Show yazısındadaha fazlafotoğraf görmek istemez ki? Ya da Game of Thrones’unkamera arkasıhakkında bir yazı okurken, videosunu da izlemek hoşolmaz mıydı?Müzikleriyle öne çıkan The Carrie Diaries’in müzikdosyasını hemokuyup hem dinlemeye ne dersiniz? CNBC-e DergiAndroiduygulamasıyla artık her şey mümkün. Bu özeldeneyimikaçırmayın.CNBC-e Magazinehenceforthalways there! Moreover, with a special Android appmagazine adds anew dimension to the experience ... Who in theVictoria's SecretFashion Show article does not want to see morephotos? Or Game ofThrones behind the camera while reading a postabout, would not itbe nice to watch video? Music featured on TheCarrie Diaries,reading and listening to the music file and what doyou think? WithCNBC-e Magazine Android app now everything ispossible. Do not missthis special experience.
GQ Türkiye 3.0.4 APK
Dünyanın lider erkek dergisi GQ’nun Türkiyeedisyonu artık Android’te. Stil sahibi erkekler, güzel kadınlar,kapsamlı dosyalar, yeme-içme ve gece hayatı trendleri, sinema,müzik ve teknolojideki yenilikleri şimdi özel uygulama ile her ayelinizde. GQ Türkiye’nin Android versiyonunda, basılı dergidekiiçeriğin fotoğraflar, videolar ve ile zenginleşmiş halinibulacaksınız.En iyi 80 yıl önce Amerika’da yayın hayatına başlayan, 32 yıl önceCondé Nast Yayın Grubu’nun bünyesine katılan GQ, 20 ülkede, 12farklı dilde yayınlanıyor. GQ Türkiye de Mart 2012’den beri DoğuşYayın Grubu bünyesinde bulunuyor.Turkey gq'n the world'sleading men's magazine publishing is now on Android. Stylish men,beautiful women, comprehensive files, dining and nightlife trends,movies, music and technology innovation in your hands now eachmonth with special applications. Turkey's Android version of GQ,the content of the printed magazine photos, videos, and you willfind the version enriched with.Best started broadcasting in America 80 years ago, 32 years ago,Condé Nast Publications GQ involved in the structure of the Group,in 20 countries, is published in 12 different languages. GQ Turkeyalso has in-house Dogus Media Group since March 2012.
Vogue Türkiye 3.0.4 APK
Modanın kutsal kitabı Vogue TürkiyeartıkAndroid’de.Vogue Türkiye sayfalarında okuduğunuz tüm çarpıcı konulardijitalortamda da sizlerle. Moda ve popüler hayatın merkezinde yeralantüm yenilikler. Dünyanın ve Türkiye’nin yıldızlarıyla görselşölen.Sezonun öne çıkan trendleri. Stil sahibi kadınlar için enşıkalışveriş önerileri. Güzellik ve bakım için songelişmeler.Sanattan seyahate, sağlıktan gurmeye pek çok farklıalanda en Voguebakış açıları. Vogue Türkiye çekimlerinin en renklifotoğrafları,kamera arkasında yaşananlar, genç yetenekler, başarılıprofiler veetkileyici fikirler.The holy book offashionVogue Turkey is now on Android.All outstanding issues in the digital media that you have readthepages in Vogue Turkey with you. Located in the center of alltheinnovations in fashion and popular life. The World's visualfeastwith Turkey's star. Current trends of the season. Themostfashionable shopping suggestions for style-conscious women.Recentdevelopments for beauty and care. Traveling from art togourmetmany different perspectives from the field of health at theVogue.The color photo of Vogue Turkey shooting happened behindthecamera, young talents, successful profile andimpressiveideas.
National Geographic Türkiye 3.0.5 APK
National Geographic Türkiye’ninAndroiduygulaması, dünyayı keşfetmenin yeni bir yolu.Dijital versiyon dergide yer alan tüm fotoğraf, yazı veharitalarınyanı sıra Android için özel tasarlanmış interaktifbölümler,videolar ve ses dosyaları ile zenginleştirilmiş bir içeriksunuyor.-Ana konular-Forum-Renkler-Vizyon-Şimdi-Yarın-O An-Sarı ÇerçeveNational Geographic Society, kâr amacı gütmeyen bir bilim veeğitimorganizasyonu olarak kurulmuştur, 1888’den beri yeryüzü,deniz vegökyüzü bilgimizi artıran 9 bini aşkın keşif ve araştırmaprojesinidesteklemiştir.National Geographic Türkiye, Nisan 2001'den beri Doğuş İletişimA.Ş.tarafından yayımlanmaktadır.http://nationalgeographic.com.tr/privacy.aspxNationalGeographicTurkey's Android app, a new way to explore theworld.All of the digital version of the magazine photos, text and maps,aswell as interactive section designed specifically forAndroid,videos and audio files and offers an enriched content.-Main topicsI -F-Colors-Vizyo The-NowTomorrowOf himSara FrameworkNational Geographic Society, a non-profit scientific andeducationalorganization, was founded as, since 1888 the earth, seaand sky over9 thousand increase our knowledge discovery and hassupportedresearch projects.National Geographic Turkey, Dogus Communication Co., Ltd.sinceApril 2001 Reprinted by.http://nationalgeographic.com.tr/privacy.aspx
Loading...