1.0.0.1 / December 13, 2012
(2.4/5) (34)
Loading...

Description

Aplikace NETBOX vám umožní rychlejší přístupdozákaznické sekce Moje konto, ve které můžete spravovatvámiobjednané služby NETBOX. Zároveň ji můžete využít provzdálenéovládání vašich set-top boxů a na dálku ovládat vášVideorekordér.

Výběr dostupných funkcí:
- ověření dostupnosti služeb NETBOX
- vzdálené ovládání set-top boxů
- přístup do zákaznické sekce po přihlášení
- rychlé objednání doplňkových služeb, tematických televizíaakčních nabídek
- kontaktní údaje, jejich zobrazení a nastavení

App Information NETBOX

 • App Name
  NETBOX
 • Package Name
  cz.skymia.android.netbox
 • Updated
  December 13, 2012
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 2.1 and up
 • Version
  1.0.0.1
 • Developer
  SMART Comp. a. s.
 • Installs
  500 - 1,000
 • Price
  Free
 • Category
  Tools
 • Developer
 • Google Play Link

SMART Comp. a. s. Show More...

Kuki APK
Jsem Kuki, chytrá televizní aplikace provšechny. Chytám TV kanály podle tvé volby, přehrávám a nahrávám tvéoblíbené pořady, cestuji časem a servíruji filmové trháky. Můžeš simě užít na Android TV i mobilních zařízeních. Díky mobilní aplikaciKuki plním tvá přání i na dálku. Umím se přizpůsobit tvým náladám aintuitivně se ovládám.Aplikace umožňuje sledovat TV kanály, které si sám vybereš a kteréti navíc umožním každý měsíc vyměnit za jiné. Hlídám a pamatuji sitvé nahrané pořady, stejně tak ti dám přístup k filmům v ténejvyšší HD kvalitě.Jsem patriotka a funguji pouze tam, kde jsem doma, tedy v Českérepublice.I Kuki, smart TVapplications for all. I catch TV channels by your choice, replayand record your favorite shows, traveling time and servesblockbusters. You can take me on TV and Android mobile devices.Thanks to the mobile application Kuki fulfill your wishes even at adistance. I can adapt to your moods and intuitive to operate.The application allows you to watch TV channels that you pickyourself and that will also allow for monthly exchange it foranother. I watch and remember your recorded programs, as well asgive you access to movies in the highest HD quality.I am a patriot and only works where I am at home, ie in the CzechRepublic.
NETBOX TV 2.3.3 APK
Pomocí aplikace NETBOX TV můžete ovládat Vášset-top box s NETBOX Televizí. Využívejte možnosti aktivovatvzdáleně nahrávky pomocí vzdáleného videorekordéru, přistupujte kplnohodnotnému EPG vašich aktivních kanálů a sledujte Vaše oblíbenételevizní pořady on-line přes NETBOX Internet.Using NETBOX TV You canoperate your set-top box with NETBOX television. Make use ofactivated remotely using a remote recording VCR, Access to full EPGon your live channels and watch your favorite TV programs on-lineover the Internet NETBOX.
NETBOX 1.0.0.1 APK
Aplikace NETBOX vám umožní rychlejší přístupdozákaznické sekce Moje konto, ve které můžete spravovatvámiobjednané služby NETBOX. Zároveň ji můžete využít provzdálenéovládání vašich set-top boxů a na dálku ovládat vášVideorekordér.Výběr dostupných funkcí:- ověření dostupnosti služeb NETBOX- vzdálené ovládání set-top boxů- přístup do zákaznické sekce po přihlášení- rychlé objednání doplňkových služeb, tematických televizíaakčních nabídek- kontaktní údaje, jejich zobrazení a nastavení
Loading...