1.0 / August 18, 2012
(3.5/5) (60)
Loading...

Beschrijving

Kelime zinciri, her satırda yalnızca birharfdeğiştirerek yeni bir kelitme türetmek üzerine kurulu birkelimeoyunudur. (Muhtemelen gazetelerin bulmacaeklerindegörmüşsünüzdür.)

Oynanış: Oyuncuya bir başlangıç kelimesi ve bir de hedefkelimeverilir. Ör: Başlangıç kelimesi "sert" hedef kelime ise"hırs"olsun. Oyuncunun her satırda sadece 1 harf değiştirerekanlamlıyeni bir kelime bulması ve bu iki kelime arasında zincirkurmasıbeklenir. "semt" -> "sert" -> "sırt" -> "hırt"->"hırs" doğru bir cevap olacaktır.

Özellikler:
- 4 ve 5 harfli sözcüklerden oluşan 40.000 farklı bulmaca.
- Online yüksek skor tablosu.

Türkçe / Turkce bir uygulamadır. This application is inTurkishlanguage

AANVULLENDE INFORMATIE Kelime Zinciri

sudosoft Meer...

Word Chains 1.0 APK
sudosoft
Word Chains is an adaptation of theclassicword game where you are given a starting and a target word,andmust create a chain of meaningful words between them. Howeveryoucan only change one letter at a time.- More than 250.000 possible puzzles.- Practice and time trial modes.- Online high scores.
Simply Brilliant Quotes 1.0 APK
sudosoft
A compilation of some of the best quotes thatwe have come upon to this day. All of the quotes in thisapplication are carefully handpicked; some are witty, some areinspirational or funny; but all of them are brilliant and thoughtprovoking.Features:- Intuitive swipe-gesture interface- Ability to share quotes using email/sms- Remembers where you left off last time
Mezar Taşım 1.0 APK
sudosoft
Mezar Taşım şaka amaçlı bir uygulamadır.Üzerine Son söz ya da başka yazı yazabileceğiniz bir mezartaşıresmi yapıp bunu facebook ve Twitter hesabınızda uygulama içindenpaylaşabilirsiniz. Web versiyonuna http://tombgen.appspot.com adresindeulaşabilirsiniz.
Papatya Falı 1.0 APK
sudosoft
Papatya falı uygulaması ile seviyor -sevmiyoroyununu cep telefonunuzda oynayabilir ve falbakabilirsiniz. Hem deaynen doğadaki gibi parmağınızla taçyaprakları kopararak!- Klasik seviyor - sevmiyor modu- Dilek tut; olacak - olmayacak fal bak modu- Papatya katı ve esnek eklemlerle modellenmiştir(ragdollphysics)ve gerçeğe yakın fiziksel tepkiler verir.- Her seferinde farklı sayıda taç yaprağı olan restgele yenibirpapatya yaratılır.
Kelime Zinciri 1.0 APK
sudosoft
Kelime zinciri, her satırda yalnızca birharfdeğiştirerek yeni bir kelitme türetmek üzerine kurulu birkelimeoyunudur. (Muhtemelen gazetelerin bulmacaeklerindegörmüşsünüzdür.)Oynanış: Oyuncuya bir başlangıç kelimesi ve bir de hedefkelimeverilir. Ör: Başlangıç kelimesi "sert" hedef kelime ise"hırs"olsun. Oyuncunun her satırda sadece 1 harf değiştirerekanlamlıyeni bir kelime bulması ve bu iki kelime arasında zincirkurmasıbeklenir. "semt" -> "sert" -> "sırt" -> "hırt"->"hırs" doğru bir cevap olacaktır.Özellikler:- 4 ve 5 harfli sözcüklerden oluşan 40.000 farklı bulmaca.- Online yüksek skor tablosu.Türkçe / Turkce bir uygulamadır. This application is inTurkishlanguage
Journey Through Space LWP 1.0 APK
sudosoft
This live wallpaper simulates aspaceshiptravelling through intergalactic nebulea and gasses.Color, speed,frame rate, color change speed, contrast isconfigurable. Also itis interactive and jumps to hyperspace speedwhen double tapped.Note: Requires OpenGL ES 2.0 support and does NOT containpushnotification ads.
My Tombstone 1.0 APK
sudosoft
My Tombstone allows you to:- Create a custom tombstone image with last words/epitaph ofyourchoosing,- Easily share it on Facebook and Twitter from within theapp.A web version can be found at "tombgen.appspot.com". Havefun!
Daisy Fortune 1.0 APK
sudosoft
Daisy Fortune brings the "He/She lovesme,loves me not" game to your phone with beautiful ragdollphysics.Drag petals with your fingers and pick them off!Also includes a "Make a wish" mode where you can ask Daisyifyour wish will come true or not.
Loading...