2.0.1 / June 13, 2016
(5.0/5) (5)
Loading...

Description

2004 yılı kuruluşumuzdan bu yana,görevimizkaliteli, avantajlı ve yenilikçi teknolojilerle hayatkalitesiniyükseltmek için çalışmak olmuştur. Medikal lazerithalatında liderkonumda bulunan Orcem Medikal Ltd. Sektörün öndegelenfirmalarından biri olmuştur.
Kaliteli, avantajlı, yenilikçi lazer,medikal estetik ve tibbicihazteknolojilerini en hızlı şekilde dünya ile eşzamanlıolarakülkemize getirip toplumumuzun bu teknolojilerdenfaydalanmasınakatkıda bulunmak bizleri son derece memnunetmektedir. Gerçekhedefimiz bu teknolojileri ülkemizde de üretipyurt dışınaihracatını gerçekleştirebilmektir.
Orcem İnşaat olarak sektörde kaliteden asla ödün vermeden,işitaahhüt edilen zamanda ve eksiksiz teslim etmeyi kendimizemisyonbildik.
Yaptığımız yapılarda yumuşak dokunuşlarla sizler için sıcak,güvenlive huzurlu evler inşaa etmek bizleri mutlu ediyor.
Kısa sürede kalitemizin karşılığını sizlerden gördük vesektördeönde gelen firmalardan biri olduk.
Amacımız yurt içinde olduğu gibi yurt dışınada açılarakülkemiziyapıcağımız kaliteli yapılarla temsil etmektir.
Since our foundingin2004, our mission is quality, with innovative technologyadvantagesand has been working to improve the quality of life.Medical OrceaI found a leader in medical lasers import Ltd. Thesector has beenone of the leading companies.
Quality, advantageous, innovative lasers, medical aestheticandmedical device technology for the fastest way to bring ourcountryto the world simultaneously contributing to the utilizationof thistechnology in our society, we are extremely pleased. Thereal goalis to be able to perform export abroad also produce thistechnologyin our country.
Construction Orcea in the sector without compromising onquality,delivery on time and complete the commitment of thebusiness, weknow our mission.
in buildings with warm soft touch we do for you, to build asecureand peaceful home we are happy.
In a short time we have seen the quality of our money from youandwe have become one of the leading companies in the sector.
Our goal yapıcağını opened in our country as well as abroad inthecountry is represented with quality construction.

App Information Orcem Grup

 • App Name
  Orcem Grup
 • Package Name
  com.orcemmedikal.orcem
 • Updated
  June 13, 2016
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 3.0 and up
 • Version
  2.0.1
 • Developer
  ORCEM GRUP
 • Installs
  10 - 50
 • Price
  Free
 • Category
  Business
 • Developer
  Visit website Email medikal@orcemgrup.com
  bulgurlu mahlesi bulgurlu caddesi no 108/a orcem iş merkezi üsküdar istanbul
 • Google Play Link

ORCEM GRUP Show More...

Orcem Grup 2.0.1 APK
ORCEM GRUP
2004 yılı kuruluşumuzdan bu yana,görevimizkaliteli, avantajlı ve yenilikçi teknolojilerle hayatkalitesiniyükseltmek için çalışmak olmuştur. Medikal lazerithalatında liderkonumda bulunan Orcem Medikal Ltd. Sektörün öndegelenfirmalarından biri olmuştur.Kaliteli, avantajlı, yenilikçi lazer,medikal estetik ve tibbicihazteknolojilerini en hızlı şekilde dünya ile eşzamanlıolarakülkemize getirip toplumumuzun bu teknolojilerdenfaydalanmasınakatkıda bulunmak bizleri son derece memnunetmektedir. Gerçekhedefimiz bu teknolojileri ülkemizde de üretipyurt dışınaihracatını gerçekleştirebilmektir.Orcem İnşaat olarak sektörde kaliteden asla ödün vermeden,işitaahhüt edilen zamanda ve eksiksiz teslim etmeyi kendimizemisyonbildik.Yaptığımız yapılarda yumuşak dokunuşlarla sizler için sıcak,güvenlive huzurlu evler inşaa etmek bizleri mutlu ediyor.Kısa sürede kalitemizin karşılığını sizlerden gördük vesektördeönde gelen firmalardan biri olduk.Amacımız yurt içinde olduğu gibi yurt dışınada açılarakülkemiziyapıcağımız kaliteli yapılarla temsil etmektir.Since our foundingin2004, our mission is quality, with innovative technologyadvantagesand has been working to improve the quality of life.Medical OrceaI found a leader in medical lasers import Ltd. Thesector has beenone of the leading companies.Quality, advantageous, innovative lasers, medical aestheticandmedical device technology for the fastest way to bring ourcountryto the world simultaneously contributing to the utilizationof thistechnology in our society, we are extremely pleased. Thereal goalis to be able to perform export abroad also produce thistechnologyin our country.Construction Orcea in the sector without compromising onquality,delivery on time and complete the commitment of thebusiness, weknow our mission.in buildings with warm soft touch we do for you, to build asecureand peaceful home we are happy.In a short time we have seen the quality of our money from youandwe have become one of the leading companies in the sector.Our goal yapıcağını opened in our country as well as abroad inthecountry is represented with quality construction.
Loading...