1.0 / July 26, 2015
(5.0/5) (1)

Description

Droid, Easy Your Work ürün prensibiileotomasyona yeni bir boyut kazandırıyor, Easy Your Workişinizikolaylaştırmakla kalmıyor ve yeni bir otomasyon anlayışıgetiriyor.

Otomasyonlu panjur, perde ve aydınlatmalar hatta bahçesulamasistemi, Easy Your Work ile çocuk oyuncağı. Üstelliksisteminiziuzaktan kumanda, standart anahtar ve cep telefonu ilekontroledebilirsiniz ... daha ne olsun?
Moduller şeklinde tasarlanan Easy Yourk Work, sisteminizistediğinizoranda genişletmenize imkan tanır. Üstelik bunuyaparken otomasyonkonusunda uzman bir personele ihtiyaçduymaz.
Panjur, store perde, kepenk ve Led Aydınlatma kontrolündedroidseçmeniz için bir çok sebepten bazıları...

Üç yöntemle kontrol

(Uzaktan kumanda, standart anahtarlar ve akıllı cihazlar)

Adresli genişleme imkanı

(panjur ve aydınlatma için ayrı ayrı 16 kanala kadar)

Uygulama uyumluluğu

(akıllı cihazınıza indirdiğiniz uygulama bağlı cihazlarıotomatikolarak bulur)

Kablolu ve kablosuz uygulama imkanı

(tercihinize göre kablosuz moduller ile genişleme)

Haftalık program atama

(sisteminizde merkezi bir cihaz olmadan haftalıkprogramatayabilirsiniz)

Uzaktan kontrol

(tüm sisteme internet üzerinden erişim)

Basit arayüz

(easy your work bu konuda isminin hakkını verir vesistemikullanmak için uzman olmanız gerekmez)

Alt yapı kolaylığı

(tekbir telefon kablosu ile yada tamamen kablosuzuygulamakolaylığı)

Fiyatmı ? (Bahsetmiyoruz bile)

Droid Easy YourWorkproduct adds a new dimension with the principle of automation,Easynot only ease your work and your work brings a newautomationconcept.

    Automated blinds, curtains andlightingand even watering system, Easy breeze Your Work. Üstellikyourremote control system, standard switches and can be controlledbymobile phone ... what else is?
    Designed as Easy Yourk Work Module,itallows you to expand at the rate you want your system. Moreover,anexpert in automation when it does not need a staff.
    Blinds, roller blinds, some of themanyreasons to choose the shutter and LED lighting controldroids...

Control in three ways

(Remote control, standard switches, and smart appliances)

Addressing the possibility of expansion

(Up to 16 channels separately for blinds and lighting)

Application compatibility

(Depending on the application you download to your smartdeviceautomatically finds devices)

The possibility of wired and wireless applications

(Expansion of wireless modules based on your preference)

The weekly program assignment

(You can assign a weekly program without a central device inyoursystem)

Remote control

(Access via the Internet to the whole system)

Simple interface

(Easy it gives the right to the name of your work on thisissueand do not need to be an expert to use the system)

Ease of infrastructure

(Takbir telephone cable or completely wireless applicationswithease)

The price? (Do not even mention)

App Information Panjur Aydınlatma Otomasyonu

 • App Name
  Panjur Aydınlatma Otomasyonu
 • Package Name
  droid.otomation.cep
 • Updated
  July 26, 2015
 • File Size
  1.2M
 • Requires Android
  Android 4.0.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  droid.com.tr
 • Installs
  100 - 500
 • Price
  Free
 • Category
  Tools
 • Developer
 • Google Play Link
droid.com.tr Show More...
Panjur Aydınlatma Otomasyonu 1.0 APK
droid.com.tr
Droid, Easy Your Work ürün prensibiileotomasyona yeni bir boyut kazandırıyor, Easy Your Workişinizikolaylaştırmakla kalmıyor ve yeni bir otomasyon anlayışıgetiriyor.Otomasyonlu panjur, perde ve aydınlatmalar hatta bahçesulamasistemi, Easy Your Work ile çocuk oyuncağı. Üstelliksisteminiziuzaktan kumanda, standart anahtar ve cep telefonu ilekontroledebilirsiniz ... daha ne olsun?Moduller şeklinde tasarlanan Easy Yourk Work, sisteminizistediğinizoranda genişletmenize imkan tanır. Üstelik bunuyaparken otomasyonkonusunda uzman bir personele ihtiyaçduymaz.Panjur, store perde, kepenk ve Led Aydınlatma kontrolündedroidseçmeniz için bir çok sebepten bazıları...Üç yöntemle kontrol(Uzaktan kumanda, standart anahtarlar ve akıllı cihazlar)Adresli genişleme imkanı(panjur ve aydınlatma için ayrı ayrı 16 kanala kadar)Uygulama uyumluluğu(akıllı cihazınıza indirdiğiniz uygulama bağlı cihazlarıotomatikolarak bulur)Kablolu ve kablosuz uygulama imkanı(tercihinize göre kablosuz moduller ile genişleme)Haftalık program atama(sisteminizde merkezi bir cihaz olmadan haftalıkprogramatayabilirsiniz)Uzaktan kontrol(tüm sisteme internet üzerinden erişim)Basit arayüz(easy your work bu konuda isminin hakkını verir vesistemikullanmak için uzman olmanız gerekmez)Alt yapı kolaylığı(tekbir telefon kablosu ile yada tamamen kablosuzuygulamakolaylığı)Fiyatmı ? (Bahsetmiyoruz bile)Droid Easy YourWorkproduct adds a new dimension with the principle of automation,Easynot only ease your work and your work brings a newautomationconcept.    Automated blinds, curtains andlightingand even watering system, Easy breeze Your Work. Üstellikyourremote control system, standard switches and can be controlledbymobile phone ... what else is?    Designed as Easy Yourk Work Module,itallows you to expand at the rate you want your system. Moreover,anexpert in automation when it does not need a staff.    Blinds, roller blinds, some of themanyreasons to choose the shutter and LED lighting controldroids...Control in three ways(Remote control, standard switches, and smart appliances)Addressing the possibility of expansion(Up to 16 channels separately for blinds and lighting)Application compatibility(Depending on the application you download to your smartdeviceautomatically finds devices)The possibility of wired and wireless applications(Expansion of wireless modules based on your preference)The weekly program assignment(You can assign a weekly program without a central device inyoursystem)Remote control(Access via the Internet to the whole system)Simple interface(Easy it gives the right to the name of your work on thisissueand do not need to be an expert to use the system)Ease of infrastructure(Takbir telephone cable or completely wireless applicationswithease)The price? (Do not even mention)
Droid Bilgisayar Kumandası 1.2 APK
droid.com.tr
http://www.droid.com.tr/server.exeAdresinden serverı indiripbilgisayarınıza kurunuz. Güvenlik duvarı ayarlarını optimizeediniz. Yönergeler kurulumda sizi yönlendirecektir.Basit ve hızlıbir şekilde telefonunuzu fare olarak kullanmanızı vebilgisayarınızdaki dosyalarınızı yürütmenizi sağlayan biruygulamadır. Aynı zamanda online televizyonların ve radyoların kısayolları bulunmaktadır ve telefonunuzda açtığınız bir web sitesinibilgisayarda açabileceğiniz bir arayüz bulunmaktadır. Maksadımızkolay ve Türkçe bir arayüzle herkesin kullanabileceği bir uygulamageliştirmek olmuştur. Gmote uygulamasından editlenmiştir.Ahttp://www.droid.com.tr/server.exDownload and install at yourserver. Please optimize firewall settings. Installationinstructions will guide you.A simple and fast way to use your phoneas a mouse, and is an application that allows you to play yourfiles from your computer. At the same time online television andradio stations are a short way and turn on your phone you can opena website that has an interface on the computer. Our aim with aninterface that anyone can use easily and Turkish has been todevelop an application. GMote application has been edited.
Bluetooth Arduino RGB Control 1.1 APK
droid.com.tr
Abouth how you can make, Arduino code samples and much morehttp://droid.com.tr/android-ve-arduino-ile-bluetooth-rgb-kontrol-cihazi/Doit your self ;)
Cevatpaşa Mahallesi Muhtarlığı Çanakkale 1.0 APK
droid.com.tr
Uygulamadan hesabım linki altından abone olabilirsiniz bu sayedeMuhtarlığımızdan yapılan anlık su kesintisi veya mahalle etkinliğigibi duyurulardan anlık haberdar olabilir, adınıza gelen ve sizeulaştırılamayan tebligatlar hakkında mail alabilirsiniz. CevatpaşaMuhtarlığının ücretsiz hizmetidir.You can subscribe link underneathmy account, so that the application can be notified instantly ofour Mukhtar made the announcement as instantaneous water cuts orneighborhood events, incoming mail on your behalf and you mayreceive non-delivery notifications. It is a free service ofCevatpaşa headman.
Droid Smart Light - Led Aydınlatma Kumandası 1.0 APK
droid.com.tr
Ersan Bilişim - Tente ve Droid Teknoloji işbirliği ile geliştirilendimmer sisteminin Android işletim sistemli telefonlar ile kontroledilmesini sağlayan uygulamadır. Uzaktan kumanda ve cep telefonuile aynı anda ledlerinizi kısıp açmanıza ve animasyona imkan tanır, ayrıntılı bilgiye ersantente.com ve droid.com.tr üzerindenulaşabilirsiniz.Ersan Information - Tent Technology and Droidapplication that is developed in cooperation with the dimmer systemto control phones with Android operating system. Remote control andat the same time to open narrowed your mobile phone and allows theLEDs with animation, and I ersantente.co Further information can beaccessed via droid.com.t.
AÇ Matik ... Kumandadan nesi eksik? 1.0 APK
droid.com.tr
Uzaktan kumandaları unutun … telefonunuz ile site, garaj kapısıvekepenklerinizi açmanın rahatlığını keşfedin.Eşleştirmegerektirmeyen teknolojisi ile kapıda tam bir uzaktankumandamantığı ile çalışma. 2 saniyenin altında veri gönderebilmeözelliğiile beklemeden geçiş yapabilme. WIFI veya GPRS bağlantısıileçalışmaz BLUETOOTH eşleştirmesine gerek duymaz. Sitenize 10larcahatta 100 lerce kumanda almanıza, binlerce lira ödemenizegerek yok… AÇ Matik herkese yeter QR kod veya pin kodu ile güvenlikaltınaalınan kapınız için hiçbir ücret ödemeden uygulumayı indirinvekullanmaya başlayın. Pil bitti, kumanda kayboldu derdine son.PINkoduna sahip sınırsız kullanıcı ile kontrol edilebilir.acmatik.comForget the remote control of your phone with the site... anddiscover the convenience of opening your garage door andshutters.Working with full logic gate with a remote controltechnology thatdoes not require pairing. Less than 2 seconds Withthe ability toability to switch to a waiting data. With WIFI orGPRS connectionis not necessary to operate the BLUETOOTH pairing.Your Site 10 sby even 100 of you to take control, do not need topay thousands ofpounds ... OPEN Matic everyone enough QR code orpin code and toimposition pay nothing for your door secureddownload and startusing it. Battery depleted, lost control end tosuffering. with aPIN code can be controlled with unlimited users. Iacmatik.co
İnternet - Modem Açık Port Kontrol Aracı 1.0 APK
droid.com.tr
Açık Port ve Hız Kontrol Aracı ile bağlı bulunduğunuzmodeminizinveya kontrol etmek istediğiniz başka bir ip adresininaçık olanportlarını kontrol edebilirsiniz. İnternete bağlıolduğunuz IPadresini otomatik olarak bulan bu uygulama sayesindekurduğunuzkamera sisteminin modem üzerinde açılması gerekenportlarının açıkolup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Modeminizinhangiportlarının açık olduğunu görmek ve önlem almak için buuygulamadanfaydalanabilirsiniz.http://droid.com.tr/web-yardim/ip-adresi-port-kontrol-etme/adresindekibağlantıda aynı görevi görmektedir. İnternet bağlantıhızınızıkontrol edebileceğiniz arayüz sayesinde indirme(download), yükleme(upload) hızınızı, ping sürelerinizi ve hizmetaldığınız firmayıgörebileceksiniz.You have found your modemconnected to the OpenPorts and Speed ​​Control Tool, or you wantto check open ports, youcan check the IP address of another. findthe IP address that isautomatically connected to the Internet, youcan check whether youhave installed the camera system is openthanks to this applicationshould open the port on the modem. Youcan benefit from thispractice and to take measures to see whichports are open on yourmodem.Http://droid.com.tr/web-yardim/ip-adresi-port-kontrol-etme/sameaddress serves as a link in. Through the interface you cancontrolthe speed of your Internet connection to download(download),installation (upload) your speed, you will see that youget yourping times and service companies.
Loading...