1.0 / April 17, 2019
(5.0/5) (4)
Loading...

Description

Lexoni lajmet me te fundit ne kohe reale nga Burimet me te sigurtashqiptare.

App Information Publialb AL

 • App Name
  Publialb AL
 • Package Name
  com.Publialb.universal
 • Updated
  April 17, 2019
 • File Size
  6.7M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  44Stream
 • Installs
  50+
 • Price
  Free
 • Category
  News & Magazines
 • Developer
 • Google Play Link

44Stream Show More...

Albanian Shqip Tv 1.0 APK
44Stream
Tv shqip per telefona android. vetem stacione publike . Asnjeplatforme me pagese nuk eshte ne kte aplikacion. Gjithsesi neseshikoni qe nje stacion nuk duhet te jete ne kte aplikacion nakontaktoni dhe ne e heqim.
Publialb AL 1.0 APK
44Stream
Lexoni lajmet me te fundit ne kohe reale nga Burimet me te sigurtashqiptare.
Loading...