Loading...

Description

Szybka wycena dzwoń: +48 609 633 907 | maciej@qrtag.pl QRTAGtoautomatyczny generator aplikacji mobilnych na systemy AndroidoraziOS. Dzięki QRTAG samodzielnie stworzysz aplikację mobilną,bezzbędnej wiedzy informatycznej. Aplikacja zawierapredefiniowanemoduły: - Moduł tworzenia tras i zwiedzania zlokalizacją/nawigacją- Aktualności, Kalendarz wydarzeń - Skanerkodów QR - Współpracę znadajnikami BLE 4.0 (Bluetooth Low Energy -beacon) - Informowaniemieszkańców/turystów za pomocą powiadomieńPUSH - Współpraca zlektorem migowym i audiodeskrypcją (udogodnieniadla osóbniepełnosprawnych) QRTAG to nowy rozdział w dziedzinienowoczesnychtechnologii w służbie miast i gmin! To narzędzie SMARTCITY! NaszaAplikacja została wyróżniona w Konkursie New Tech - NewTravelorganizowanym przez Polską OrganizacjęTurystyczną.https://new.travel.pl/

App Information QRTAG Miasto - mobilny przewodnik - wersja demo

 • App Name
  QRTAG Miasto - mobilny przewodnik - wersja demo
 • Package Name
  city.qrtag.demo
 • Updated
  March 31, 2020
 • File Size
  18M
 • Requires Android
  Android 5.0 and up
 • Version
  2.1.2
 • Developer
  QRTAG aplikacje mobilne, programy lojalnościowe
 • Installs
  50+
 • Price
  Free
 • Category
  Travel & Local
 • Developer
  QRTAG Sp. z o.o. Dmowskiego 35 Poznań
 • Google Play Link

QRTAG aplikacje mobilne, programy lojalnościowe Show More...

Szlak Piastowski 2.0 APK
Szlak Piastowski – trasa turystyczna w Polsce, przebiegająca przezwojewództwo wielkopolskie i województwo kujawsko-pomorskie. W roku2012 Szlak Piastowski otrzymał Certyfikat Polskiej OrganizacjiTurystycznej za najlepszy produkt turystyczny - jako unikatowy iwyjątkowo ważny dla polskiego dziedzictwa. Szlak prowadzi zPoznania przez Pobiedziska, Moraczewo, Ostrów Lednicki, Gniezno,Trzemeszno, Mogilno, Strzelno, Kruszwicę, Inowrocław, Płowce,Brześć Kujawski, Włocławek oraz trasą północ-południe: Wągrowiec,Łekno, Żnin, Biskupin, Gniezno, Grzybowo, Giecz, Ląd nad Wartą,Konin do Kalisza. Wędrówka po szlaku odtwarza cykliczneprzemieszczanie się władców piastowskich i ich dworów pomiędzyczterema grodami, które pełniły funkcje stołeczne. Popularnewycieczki "Szlakiem Piastowskim" odbywały się już we wczesnychlatach 60. XX. w. Podróżowano wtedy w ramach "wycieczekzakładowych" ciężarówkami przykrytymi plandeką, na drewnianychławkach. Obchody 1000-lecia Państwa Polskiego (w 1966 roku)przyczyniły się do popularyzacji szlaku. Wtedy niemal każdy uczeń zrejonu Wielkopolski choć raz "zaliczył" Szlak Piastowski w ramachwycieczki szkolnej. Lawinowy rozwój turystyki nastąpił w latach 70."za Gierka". W 1976 roku, z inicjatywy władz województwapoznańskiego, rozpoczęto szeroko zakrojoną akcję restauracjizabytków i zagospodarowania turystycznego odcinka z Poznania doGniezna. Plan tych działań opracowało Biuro PlanowaniaPrzestrzennego w Poznaniu. Osią prac była dawna droga E261, przyktórej postawiono zabytkowe wiatraki, wiaty przystankowe, drewnianerzeźby i drogowskazy o charakterze piastowskim[1]. 15 stycznia 2016powołano w Gnieźnie klaster turystyczny Szlak Piastowski wWielkopolsce. Tworzy go 19 samorządów (pięć powiatów i czternaściegmin) z terenu województwa wielkopolskiego. Celem powstania klastrajest zwiększenie atrakcyjności szlaku w Polsce i za granicą orazprzyciągnięcie nań większej liczby turystów[2].
Muzeum Archeologiczne Poznań - mobilny przewodnik 2.1.6 APK
Początki muzealnictwa archeologicznego na terenie Poznania sięgająXIX wieku. 23 września 1857 r. Wydział Nauk Historycznych iMoralnych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk podjął uchwałę outworzeniu Muzeum Starożytności Polskich i Słowiańskich, które w1882 roku zmieniło nazwę na Muzeum im. Mielżyńskich. Pod koniec XIXwieku instytucja ta posiadała największe zbiory archeologicznewśród placówek naukowych działających na terenie ówczesnego państwapruskiego. W 1923 r. zbiory archeologiczne muzeum połączono zezbiorami b. Muzeum Prowincjonalnego w Poznaniu (od 1903 r.Kaiser-Friedrich Museum). Powstał wówczas odrębny DziałPrzedhistoryczny utworzonego w 1919 r. Muzeum Wielkopolskiego. Wroku 1945 założono samodzielne Muzeum Prehistoryczne, przemianowanew 1949 r. na Muzeum Archeologiczne. W 1967 roku Muzeum uzyskałonową siedzibę w Pałacu Górków, zrekonstruowanym po zniszczeniachwojennych. W 2007 roku placówka obchodziła uroczyście 150-lecieswojej działalności. Dwie postaci wywarły silny wpływ nadziałalność placówki. Pierwszą był prof. Józef Kostrzewski,wieloletni dyrektor, jeden z inicjatorów powołania UniwersytetuPoznańskiego, odkrywca Biskupina i nauczyciel wielu cenionycharcheologów. Drugą był prof. Lech Krzyżaniak, który uczynił muzeumliczącym się na świecie ośrodkiem badań afrykanistycznych.
SIGN WITH US: PJM 2.3.12 APK
“The app SIGN WITH US: PJM is the perfect tool to spread knowledgeof Polish sign language (polski język migowy, PJM) and tofacilitate the communication between hearing people and Deaf peopleusing PJM. It allows anybody to learn the basics of PJM or tofurther develop their skills. The app contains over 150 videos withthe alphabet, signs and expressions”.
La Beaute Clinique Łódź 1.0 APK
W aplikacji znajdziesz: - 50 złotych na start na dowolny zabieg,-rabaty sezonowe na wybrane zabiegi medyczne, - dostęp doofertspecjalnych wyłącznie dla członków klubu, - inspiracje iporady, -alerty cenowe. Z APLIKACJĄ DO 60% TANIEJ!!!
Mikroskala Park Makiet w Koninie 2.1 APK
Na odwiedzających Centrum Edukacji i Rozrywki Park MakietMikroskalaw Koninie czeka ponad 50 różnych makiet i dioram ocharakterzeedukacyjnym i rozrywkowym. Wyjątkowość parku tkwiprzede wszystkim wtym, że przedstawiane są wydarzenia, a nie tylkobudowle. Niektóremakiety są interaktywne, które uruchamiazwiedzający. Jegooryginalność to również zaskakująca tematykamakiet – pod tymwzględem jest to jedyny taki park w Polsce orazEuropie. Makietyprzedstawiają sceny z popularnych filmów, obrazy zhistorii Polski iświata. Wystawa wsparta jest licznymi opisami iprezentacjamimultimedialnymi, co pozwala na poznanie wieluciekawych faktów.Zapewniamy też atrakcje dla najmłodszych gościparku. Czekają nanich interaktywne kolejki, postaci z bajek PRL-uoraz makietawesołego miasteczka pełna świateł i barw. Dzieci mogąrównieżpodziwiać dinozaury i doświadczyć komunikowania się ludzi zobcymi.Na terenie naszego obiektu znajduje się sklep „MądraZabawka”, gdzieznajdują się różnego rodzaju modele i wiele zabaweko charakterzeedukacyjnym. Ponadto proponujemy skorzystanie z kina6D, kapsuływrażeń i dla najmłodszych gości plac zabaw Kinder FunDojazd:Mikroskala znajduje się: 104,9 km od Poznania. Dogodnydojazdautostradą A2. 114,9 km od Łodzi. Dogodny dojazd autostradąA2.113,5 km od Bydgoszczy. Dogodny dojazd DK25. 55,2 km odKalisza.Dogodny dojazd DK25.
POLISH DESIGN ISLAND 2017 1.1 APK
PDI wyróżnia kompaktowość polegająca na umieszczeniu eksponatówwczarnym, ekskluzywnie prezentującym się kontenerzemorskim(Mobilnym Instytucie Kultury) zaaranżowanym na wzórprzestrzenimieszkalnej. Tegoroczna edycja mierzy się z hasłem„ekologii” ijemu właśnie podporządkowuje wybór eksponatów. 30obiektówreprezentuje idee zrównoważonego rozwoju, pokazując różnemetodyprojektowania formy, funkcji czy znaczenia przy minimalizacjitzw.eco footprint. PDI swój tour de design rozpocznie od wizytywGdańsku, aby w chwilę później jako oficjalna część BrusselsDesignSeptember zaprezentować w Brukseli na Pl. Św. Katarzynynajlepszydizajn z Polski. Całości wernisażowych wydarzeńtowarzyszyć będzieoprawa muzyczna oraz 3D mapping. Następnie, natrasie PDI pojawisię Łódź, w której MIK zaprezentuje się nanajbardziej prestiżowymwydarzeniu w Polsce – Łódź Design Festival.W Kopenhadze zaśrozgości się przy siedzibie Ambasady RP, abystamtąd opowiadać odizajnie i przemysłach kreatywnych z Polski. PDISzczecin – tofinał podróży, ale i bonus działań. W stolicy PomorzaZachodniegowystawa wzbogacona zostanie o prelekcje, rozbudowanąstrefę dlawystawców z Polski, pokaz mody, warsztaty i sety DJ-skie.PDIobjęte Honorowym Patronatem Ambasady RP i Instytutu PolskiegowBrukseli. PDI w 2017: Gdańsk 10.08 – 19.08.2017 Bruksela 05.09–24.09.2017 Łódź 03.10 – 09.10.2017 Kopenhaga 09.10 –19.10.2017Szczecin 20.10 – 29.10.2017 realizacja: StowarzyszenieMiastoHolizmproducent: Monika Petryczko koordynator: SebastianGojdź kurator:Agata Kiedrowicz partnerzy honorowi: Dolnośląskie,Miasto Gdańsk,Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Miasto Łódź,Podkarpackie,Podlaskie,Warmińsko-Mazurskie, Świętokrzyskie,Zachodniopomorskiepatroni honorowi: Instytut Polski w Brukseli,Ambasada Polska RP,Brussels Design September, Łódź
Miasto i Gmina Ostrzeszów 1.0.0 APK
Miasto i Gmina Ostrzeszów Miasto jest siedzibąPowiatuOstrzeszowskiego oraz Gminy Ostrzeszów. W latach 1975 - 1998gminapołożona była w województwie kaliskim.
Loyalty Club - zbieranie pieczątek aplikacja 2.0.0 APK
Szybka wycena dzwoń: +48 609 633 907 | maciej@loyaltyclub.plStwórzwłasny program lojalnościowy dla swoich klientów! Chceszbudowaćrelacje z klientami i budować świadomość marki? Zastanawiaszsięjak zwiększyć obroty swojej firmy? Zbuduj swój własnyprogramlojalnościowy, dzięki któremu każdy z Twoich klientów będziemiałdostęp do szeregu proponowanych przez Ciebie rabatów naswoimsmartfonie! Demo aplikacji.
Loading...