1.0.2 / July 31, 2015
(5.0/5) (1)
Loading...

Description

Otelimiz

Bünyesinde bulunan bar ve publarımızın eğlenceli ve rahatlatıcıatmosferinde, sizin için özenle seçilmiş kokteyllerimizi yadafavori içkinizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atma imkanıbulabilirsiniz. Misyonumuz geleneksel Türk misafirperverliği ilesizin rahatınızı üst seviyelere yükseltmek ve standartlarımızı enüst seviyede tutarak sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimiyaşatmaktadır. Ramada Plaza İzmit, Otobüs Terminali´ne ve ArastaPark Alışveriş Merkezi´ne sadece yürüme mesafesindedir. İzmit şehirmerkezine çok yakın olup, Cengiz Topel Havalimanına 12km, SabihaGökçen Havalimanına 72km mesafededir.


Misyonumuz geleneksel Türk misafirperverliği ile sizin rahatınızıüst seviyelere yükseltmek ve standartlarımızı en üst seviyedetutarak
sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.

Our hotel

In a fun and relaxing atmosphere of our bars and pubs locatedwithin, you will have the opportunity to take the tiredness of theday sipping your favorite drink or our carefully selected cocktailsfor you. Our mission is lived with you the traditional Turkishhospitality to raise your comfort level and keeping our standardsat the highest level you a memorable stay. Ramada Plaza Izmit isjust a walk from the Bus Terminal and Aras Park Mall. Izmit is veryclose to the city center, 12km Cengiz Topel Airport is 72km fromthe Sabiha Gokcen Airport.


Our mission is to raise your comfort level with your traditionalTurkish hospitality and keeping our standards at the highestlevel
you are experienced to invigorate.

App Information Ramada Plaza İzmit

 • App Name
  Ramada Plaza İzmit
 • Package Name
  com.yenisibilisim.ramadaplazaizmit
 • Updated
  July 31, 2015
 • File Size
  6.9M
 • Requires Android
  Android 2.3.3 and up
 • Version
  1.0.2
 • Developer
  Yenisi Bilişim
 • Installs
  10 - 50
 • Price
  Free
 • Category
  Travel & Local
 • Developer
  Visit website Email info@ramadaplazaizmit.com Privacy Policy
  Fethiye Caddesi Öztalay İşmerkezi K3 No 236, İzmit Kocaeli 41300 Türkiye
 • Google Play Link

Yenisi Bilişim Show More...

Ümit Optik 1.0.0 APK
1980 yılından beri optik sektöründe faaliyetgösteren Ümit Optik, Dünyaca ünlü markaların bayiliğiniyapmaktadır. İzmit Kocaeli'de faaliyetlerine devam etmektedir.Şirketimizde bu vizyona uygun 20 yılın üzerinde deneyim vebirikime sahip personel ve yöneticiler çalışmaktadır.Avrupa standartlarında her türlü alt yapıya sahip olup, optik vegüneş gözlüğü sektöründe müşterilerine üstün teknolojisi ile hizmetsunmaktadır.Firmamız Uygulaması ile tüm ürünlerimizi görebilir, güncelkampanyalarımız hakkında anlık bilgilere ulaşabilirsiniz.Hope operating in theoptical industry since 1980 Optical serves the dealership ofworld-famous brands. It continues its operations in Kocaeli, Izmit.Our company staff with over 20 years experience and knowledge inaccordance with this vision and managers are working.It has all kinds of infrastructure with European standards,offers superior technology with optical and services to customersin the sunglasses industry.Our company can find all of our products with the application,you can access instant information about our current campaign.
Boncuk Kostüm 1.0.1 APK
1999 Yılından itibaren sektörün içinde yeralanfirmamız müşteri memnuniyetini esas alan ticaret anlayışıgündemisürekli takip eden yenilikçi kadrosu ve alanında uzmanteknik ekibiile siz müşterilerinin teveccühünü kazanarak 15 kısayılın ardındansektörünün lider markası konumunu kazanmıştır.1999 within ourcompanybased on trade concept customer satisfaction sector sinceyearagenda has become permanent following an innovative staffandexperts in the field of technical team first won the favorofcustomers 15 short years after the industry's leadingbrandposition.
Ramada Plaza İzmit 1.0.2 APK
OtelimizBünyesinde bulunan bar ve publarımızın eğlenceli ve rahatlatıcıatmosferinde, sizin için özenle seçilmiş kokteyllerimizi yadafavori içkinizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atma imkanıbulabilirsiniz. Misyonumuz geleneksel Türk misafirperverliği ilesizin rahatınızı üst seviyelere yükseltmek ve standartlarımızı enüst seviyede tutarak sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimiyaşatmaktadır. Ramada Plaza İzmit, Otobüs Terminali´ne ve ArastaPark Alışveriş Merkezi´ne sadece yürüme mesafesindedir. İzmit şehirmerkezine çok yakın olup, Cengiz Topel Havalimanına 12km, SabihaGökçen Havalimanına 72km mesafededir.Misyonumuz geleneksel Türk misafirperverliği ile sizin rahatınızıüst seviyelere yükseltmek ve standartlarımızı en üst seviyedetutaraksizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.Our hotelIn a fun and relaxing atmosphere of our bars and pubs locatedwithin, you will have the opportunity to take the tiredness of theday sipping your favorite drink or our carefully selected cocktailsfor you. Our mission is lived with you the traditional Turkishhospitality to raise your comfort level and keeping our standardsat the highest level you a memorable stay. Ramada Plaza Izmit isjust a walk from the Bus Terminal and Aras Park Mall. Izmit is veryclose to the city center, 12km Cengiz Topel Airport is 72km fromthe Sabiha Gokcen Airport.Our mission is to raise your comfort level with your traditionalTurkish hospitality and keeping our standards at the highestlevelyou are experienced to invigorate.
Kupon 1.0.6 APK
Ali İhsan Bingül tarafından 1956 yılındaterzilik ile başlayan Kupon, ticari hayatına daha sonra manifaturaile devam etmiş olup 1979 yılında tamamen konfeksiyonmağazacılığına dönüşmüştür.Her dönemini şehrin örnek işletmelerinden biri olarak yaşayanKupon, bugün de oğul Fatih Bingül ve ailesi tarafındanişletilmektetir.Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yenilikçi bakışaçısıyla İzmit merkezde 700 m2 mağazası ile bölgenin en geniş büyükbeden ve abiye sunumuna sahiptir.Son olarak 11 Haziranda açılan Symbol Avm’de (küçük-büyükabiye-günlük sloganıyla ) açtığı konsept mağazası ile yenişubelerin devamının gelmesi beklenmektedir.Coupon Ali Ihsan began in1956 with the tailoring by Bingül, then its commercial life hascontinued with texting has become completely apparel retailing in1979.Coupon living as one of the examples in the business every time,today işletilmektet by Fatih Bingül son and his family.Products and services without sacrificing the quality of the 700m2 store in Izmit center with an innovative perspective has themost extensive large size and presentation evening.Finally Symbol Mall opened on June 11 (the small-big brotherto-day slogan) and the concept store is expected to open thecontinuation of new branches.
WellDone Aparts Restaurant 1.0.0 APK
Tesisimiz İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanınaelli dakika, Ankara'ya iki buçuk saat mesafede bulunmaktadır. OtelWell Done alışılmış konaklama tesisleri dışında yepyeni bir konseptile siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.Toplam 7.000 m2 alan üzerinde 5000 m2'si yeşil alan olmak üzere sizmisafirlerimize hizmet vermektedir. Amacımız; bizi tercih eden sizmisafirlerimizin Sapanca'nın o eşsiz doğasını yaşayıp, şehrinkarmaşası ve stresinden uzak huzurlu saatler geçirmenizisağlamaktır.Our facility is IstanbulSabiha Gokcen Airport and fifty minutes, two and a half hours fromAnkara. Well Done familiar with a brand new concept in hotelaccommodation facilities are provided outside of you to ourguests.5000 m2 on a total area of ​​7,000 m2 serve our guests as a greenarea. Our aim; Sapanca us who choose to live the unique nature ofthat you, our guests, and allow you to spend peaceful hours awayfrom the chaos and stress.
Mert İnşaat 1.0.2 APK
1980'den bu yanan farklı ve özelyapılarhazırlayan Mert İnşaat A.Ş. olarak sizlere daha yakınız.Kurucumuz FATİH ÖREN, 1970 yılında dekorasyonsektöründebaşladığı iş hayatında 1979 yılında MERT MOBİLYA'yı, 1982yılındaise MERT İNŞAAT'ı kurarak sektörde bir çok resmi kurum, özelkişive kuruluşlara iş yapmıştır. Bitirdiğimiz işlerintecrübesi,birikimi ve müşteri memnuniyeti bizikurumsallaşmayagötürmüştür.Akıllı ve telefonlarda kullanabileceğiniz uygulamamız ileanlıkmesajları alabilir, güncel duyuru ve kampanyalar hakkındabilgisahibi olabilirsiniz.This burning differentandspecial structures prepared Mert Construction, Inc. 1980 As wearecloser to you.Our Founder Fatih RUINS, in 1970 he started in business in1979MERT furniture decoration sector, and in 1982 theconstructionindustry in a very formal institutions established MERThas donework for private individuals and organizations. Theexperience ofthe work that we have finished, expertise and customersatisfactionhas led us to institutionalization.With our application you can use the Smart and the phonecanreceive instant messages, you can have information aboutthecurrent announcements and campaigns.
Bediroğlu Tekstil 2.0.1 APK
Bediroğlu Tekstil Gold Needle1990 yılında kurulan firmamız, GOLD NEEDLE Markası ileEv Tekstili ürünleri,Yatak örtüleri,Pike Takımları,Nevresim takımları,Masa Örtüleri,Havlular ve benzeri tekstil ürünlerinin toptancılığıkonusundaTürkiye'nin en önde gelen firmalarından biridir.Faaliyetlerine bugün de ilk günkü heyecanı ve titizliğiyledevametmektedir. Klasik ve alışılmışın dışında ürettiğimizürünlerle,her zaman en iyi olmayı hedefleyen Firmamız, Ev Tekstilisektöründesağlam ve güvenilir bir isim yaratmayı başarmıştır.Amacımız ve temel felsefemiz; en kaliteli, en yeni ürünleri,enuygun fiyata değerli müşterilerimize sunmaktır. En iyihizmetiverebilmek için oluşturulmuş profesyonel ekibimiz,müşterimemnuniyetini prensip ilke edinmiştir.Bediroğl TextileGoldenNeedleEstablished in 1990, our company GOLD NEEDLE BrandHome Textile products,Bedspreads,Pike Sets,Bed linen,Table Covers,On the wholesale of towels and other textile products is oneofTurkey's leading companies.Today continues with the excitement of the first dayofactivities and thoroughness. Apart from the classic andfamiliarwith the products we produce, our company always aims to bethebest, Home Textiles has succeeded in creating a strong andtrustedname in the industry.Our goal and our basic philosophy; highest quality, mostnewproducts, to provide our valued customers with the best price.Ourteam of professionals has been created to provide thebestservices, is committed to customer satisfaction principle.
Minel Shop 1.0.1 APK
Firmamız Minel Shop kadın tesettür giysiveaksesuar tasarımı, üretimi, satışı alanlarında faaliyetgösteren,ulusal ölçekte prestije sahip konsept bir firmadır.Firmamız, kadınların oluşturduğu genç, dinamik, çalışkanekibiylesiz değerli müşterilerimize kaliteli ve faydalı hizmetlervermeningururunu taşımaktayız.EN GÜNCEL ürünlerimizi ve kampanyalarımızı sizlerinavucunagetirmenin mutluluğu ile uygulamamızın sizlere kolaylıklarvekazançlar getirmesini dileriz.Uygulamamız ile:* Güncel duyurularımızı* Kampanyalarımızı* İndirim Kuponlarını* Özel günlere yönelik promosyonları alabilir, aynı zamanda* Biz dilediğiniz an mesaj gönderebilir ve* Bulunduğunuz yerden gerek yürüyeerk gerekse aracınızlayoltarifini alabilirsiniz.Not: Iphone ve Ipad uygulamamızdaAppstore'da bulunmaktadır.Minel ShopOur company is thefemaleveil Enamel Shop clothes and accessories design, production,salesof operating in the area, the concept of a company withtheprestige on a national scale.Our company created by women, young, dynamic, we are proudtoprovide our valued customers with high quality and usefulservicesfor hard-working team.LATEST products and conveniences you of our practices withourcampaign to bring happiness to you and we wish to bring handfulofearnings.With our application:* Our current announcements* Our Campaign* Discount coupons* You can receive special offers for special occasions,butalso* We can send messages at any moment and* You can get driving directions from your current location toyouryürüyeerk need both tool.Note: There is a uygulamamızdaappstore Iphone and Ipad.Enamel Shop
Loading...