1.0.7 / December 29, 2020
(/5) ()
Loading...

Description

Oficjalna aplikacja Gminy Resko to atrakcyjny mobilny informatorlokalny i przewodnik turystyczny miasta. To nowoczesna bezpłatnaaplikacja zawierająca wiele praktycznych adresów, telefonów iinnych użytecznych danych wraz z możliwością wytyczania trasy dowybranych miejsc przy użyciu geolokalizacji. Dostarcza niezbędneinformacje o ciekawych miejscach w okolicy a także informuje nabieżąco o ważnych wydarzeniach i imprezach. Aplikacja Gminy Reskozostała stworzona z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lubzwiedzając jej teren chcą mieć pełną informację o gminie w zasięguręki. W aplikacji znajdują się na bieżąco aktualizowane zakładki:1. Podstawowe dane i lokalizacje najważniejszych urzędów iinstytucji, 2. Opisy najciekawszych miejsc i zabytków, 3.Praktyczne informacje dla podróżujących i zwiedzających naszągminę, 4. Komunikaty, ostrzeżenia oraz bieżące informacje na temataktualnych wydarzeń i imprez kulturalnych i sportowych.

App Information Resko

 • App Name
  Resko
 • Package Name
  com.app_resko.layout
 • Updated
  December 29, 2020
 • File Size
  14M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1.0.7
 • Developer
  Ammonn Apps Sp. z o.o.
 • Installs
  100+
 • Price
  Free
 • Category
  Travel & Local
 • Developer
  Głogowska 31/33 60-702 Poznań
 • Google Play Link

Ammonn Apps Sp. z o.o. Show More...

Złota Kaczka 4.4.9 APK
Bistro Złota Kaczka to jedna z najstarszych, rodzinnych restauracjiw Poznaniu. Serwujemy tradycyjne dania polskiej kuchni. Nasząspecjalnością jest kaczka z pyzami. Pobierz naszą aplikację i zakażdym razem kiedy będziesz płacił za zamówienie, pokazuj nam swojąkartę lojalnościową. Zbieraj stemple i odbieraj nagrody.
Parafia Lusowo 5.0.6 APK
Aplikacja zawiera informacje z Parafii Rzymskokatolickiej pw.Świętej Jadwigi i Świętego Jakuba Apostoła w Lusowie koło Poznania.Aplikacja przeznaczona jest dla parafian oraz wszystkich osób,które zainteresowane są aktualnymi wydarzeniami w parafii.
Parafia Świętej Rity w Lusówku 1.0.8 APK
Aplikacja zawiera informacje z Parafii Rzymskokatolickiej podwezwaniem Świętej Rity w Lusówku pod Poznaniem. Aplikacjaprzeznaczona jest dla parafian oraz wszystkich osób, którezainteresowane są aktualnymi wydarzeniami w parafii. Modułpowiadomień jest definiowany przez użytkownika co pozwala nadostosowanie tematyki wiadomości do indywidualnych preferencji.
Parafia pw. Imienia Maryi 1.1.6 APK
Aplikacja zawiera informacje z Parafii Rzymskokatolickiej pw.Imienia Maryi w Poznaniu Krzyżowniki - Smochowice.. Aplikacjaprzeznaczona jest dla parafian oraz wszystkich osób, którezainteresowane są aktualnymi wydarzeniami w parafii. Modułpowiadomień jest definiowany przez użytkownika co pozwala nadostosowanie tematyki wiadomości do indywidualnych preferencji.
Parafia Świętego Rocha 1.1.7 APK
Aplikacja zawiera informacje z Parafii Rzymskokatolickiej pw. św.Rocha i Sanktuarium bł. siostry Sancji w Poznaniu. Aplikacjaprzeznaczona jest dla parafian oraz wszystkich osób, którezainteresowane są aktualnymi wydarzeniami w parafii i sanktuarium.
Parafia Nawiedzenia NMP 1.0.7 APK
Aplikacja zawiera informacje z Parafii Rzymskokatolickiej pw.Nawiedzenia NMP w Poznaniu. Aplikacja przeznaczona jest dlaparafian oraz wszystkich osób, które zainteresowane są aktualnymiwydarzeniami w parafii. Moduł powiadomień jest definiowany przezużytkownika co pozwala na dostosowanie tematyki wiadomości doindywidualnych preferencji.
Żukowo 1.0.7 APK
Oficjalna aplikacja Gminy Żukowo to atrakcyjny mobilny informatorzarówno dla mieszkańców jak i turystów odwiedzających Kaszuby. Tonowoczesna, bezpłatna aplikacja z bazą teleadresową orazużytecznymi informacjami o gminie Żukowo z możliwością wytyczaniatras do wybranych miejsc przy użyciu geolokalizacji. Zachęca dopoznawania i odkrywania ciekawych miejsc w okolicy oraz ułatwiaznalezienie noclegu, restauracji czy przychodni. Aplikacja GminyŻukowo stworzona została z myślą o wszystkich, którzy chcą miećpełną informację o gminie w zasięgu ręki. W aplikacji znajdują sięna bieżąco aktualizowane zakładki: 1. Podstawowe dane i lokalizacjenajważniejszych urzędów i instytucji, 2. Opisy najciekawszychmiejsc i zabytków, 3. Praktyczne informacje dla podróżujących izwiedzających naszą gminę, 4. Komunikaty, ostrzeżenia oraz bieżąceinformacje na temat aktualnych imprez kulturalnych i sportowych.
Wielichowo 1.0.6 APK
Oficjalna aplikacja Gminy Wielichowo to atrakcyjny informatorzarówno dla mieszkańców jak i odwiedzających naszą gminę turystów.Ułatwia zorganizowanie wolnego czasu, pomaga w odkrywaniu ciekawychmiejsc, doradza w wyborze najatrakcyjniejszego miejsca noclegowego,odkrywa smaki w naszych restauracjach. Znajdują się w niej nabieżąco aktualizowane zakładki: 1. Turystyka, gdzie znajdują sięopisy najciekawszych miejsc naszej gminy 2. Lokalizacjenajważniejszych urzędów i instytucji 3. Baza teleadresowa z mapądojazdu do zabytków, noclegów, gastronomii, aptek 4. Komunikaty,ostrzeżenia oraz bieżące informacje na temat aktualnych wydarzeń 5.Mapa Gminy Wielichowo
Loading...