0.0.1 / January 30, 2017
(/5) ()
Loading...

Description

Full version of "roadblock". This roadblock has gone crazy. Theofficers can't control it anymore. The highway is in danger becauseof this insane roadblock. No ads You must help these running carson the highway, in this crowded traffic. Keep this crazy roadblockunder control and do not let it hit and crash the cars and anaccident happens. You need to keep that roadblock away from thecars. You can collect golds on the road and unlock new amazingroadblocks. When you collect a magic square, it's time to smash,crash, hit and knock over the cars. You don't need to run away andavoid cars anymore. Time to chase the cars and hit and destroythem.

App Information Roadblock Special

Tarda Soft Show More...

Color Swipe 4 APK
Tarda Soft
Try to match the same colored balls together. Try to be fastbecause the colored balls moving fast. If you match the ball withthe rabbit, the balls will close two times faster, If you match theball with the turtle, the balls will slow down. If you match theball with "x2", you will get two times more points. Just swipe andenjoy playing Color Swipe
Özel Gündoğdu Koleji 2 APK
Tarda Soft
Özel Gündoğdu Koleji Konya - Eğitimde Öncü Kuruluş Öğrenci, veli veöğretmen iletişimi için hazırlanmış mobil uygulamadır. Okulumuzungeçmişi 1969 yılında bugünkü gar civarında yer alan tarihi BağdatOtelinde faaliyet gösteren Hastaş Eğitim Kurumlarına dayanmaktadır.14 yıl boyunca bu binada Türk Milli Eğitimine hizmet eden ÖzelGündoğdu Eğitim Kurumları 1982 yılında Meram Yeni Yol Caddesiüzerinde bulunan bugünkü adresine taşınmıştır. 48. yıllık köklügeçmişinde ilköğretim ve lise bölümlerinden binlerce mezun verenÖzel Gündoğdu İlk ve Ortaokulu; Konya’nın ilk, Türkiye’nin isesekizinci özel okulu olma unvanını taşımaktadır. Özel Gündoğdu İlkve Orta Okulu her an gelişen eğitim dünyasındaki değişikleriyakından takip ederek öğrencilerine ideal eğitim koşullarısağlamayı, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, milli ve manevideğerlerine sahip çıkan, özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi ilkeedinmiştir. Ayrıca Okulumuz Konya pek çok ilke imza atarakKonya’nın ilk TSE ve ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgeli okuluolmuş bunun yanı sıra temizlik standartlarını belirleyen “BeyazBayrak”, beslenme ve sağlık standartlarını belirleyen “BeslenmeDostu Okul” belgelerini de Konya’da alan ilk okul olarak her zamanalanında yeniliklere öncülük etmiştir. Yabancı dil eğitiminde herzaman iddialı olan okulumuz Avrupa Birliği projeleri kapsamında heryıl onlarca öğrencisini Avrupa’ya götürmekte ve bu kapsamda yabancıöğretmenler de dahil olmak üzere misafirlerini ağırlamaktadır. Birtoplumun gelişmesinde kuşkusuz en önemli unsur olan eğitim alanındafaaliyet göstermenin yüklediği sorumluluk bilinciyle 45 yıldıröğrencilerini eğiten Özel Gündoğdu Eğitim Kurumları binlercemezununun başarılarıyla gurur duymakta ve geleceğe umutlabakmaktadır.
Roadblock Special 0.0.1 APK
Tarda Soft
Full version of "roadblock". This roadblock has gone crazy. Theofficers can't control it anymore. The highway is in danger becauseof this insane roadblock. No ads You must help these running carson the highway, in this crowded traffic. Keep this crazy roadblockunder control and do not let it hit and crash the cars and anaccident happens. You need to keep that roadblock away from thecars. You can collect golds on the road and unlock new amazingroadblocks. When you collect a magic square, it's time to smash,crash, hit and knock over the cars. You don't need to run away andavoid cars anymore. Time to chase the cars and hit and destroythem.
buyural 1.0 APK
Tarda Soft
buyural mobil alışveriş uygulamasıyla, istediğiniz ürününsipairşinizahmetsizce verin, hemen kapınıza gelsin.
Gold Auto 1.0 APK
Tarda Soft
Gold Auto Özel Servisi Randevu oluşturma ve takip mobiluygulaması.Arabanızın bakımını, mobil uygulamadan, randevuoluşturarakbeklemeden kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Periyodikbakımlarınızda,randevularınızı otomatik olarak hatırlatır vearabanızın bakımınızamanını unutmamanızı sağlar. Gold Auto ÖzelServisi profesyonelperiyodik bakım, tamir & onarım hizmetisunmaktadır. 1 EylülSanayi Sitesi 15.Site Sokak 0 543 271 39 03 - 0543 279 76 62 Uşak
Antalya Cimnastik Spor Kulübü 2.0 APK
Tarda Soft
Antalya Cimnastik Spor Kulübü Mart 2013 yılındaantalyadafaaliyetlerine başlamıştır. Türk gençlerine sağlıklı yaşamimkanıyaratılırken üst düzey yarışmacı sporcu olma fırsatıverilmektedir.T.C.F' nin düzenlediği ulusal veuluslararasıyarışmalara,uluslararası özel turnuvalara süreklikatılımsağlanarak çeşitli belgeli başarılar,madalyalaralınmaktadır.Tamamı profesyonel antrenörlerle uygulanan eğitimiçeriği TürkiyeCimnastik Federasyonuna paralel olarakyürütülmektedir. 2018 nisanitibariyle 397 lisanslı sporcu 2 millisporcu 18 ulusal veuluslararası yarışan yarışma sporcularıkulübümüze kayıtlıdır.Olimpik branş olan ritmik cimnastikde 03-18yaş arası ayrılan yaşgruplarına ve seviyelerine göre kız,erkekçocuklarımıza T.C.F 2.kademe Milli antrenörü ve T.C.F Milli hakemi''ELBERRU AKCAN'' 'nınbaş antrenörlüğü gözetiminde Türkiye veAzerbaycan Milli takımsporcusu ,Uuslararası Masterclass antrenörlükbelgesi ile sayısızbaşarılara imza atarak T.C.F 2. kademeantrenörlük belgesi ile''ELİF ZEYNEP CELEP'' ve 5 yardımcıantrenör,3 bale eğitmeni,2 danseğitmeni eşliğinde 'temel cimnastik''ritmik cimnastik' 'bale''modern dans' eğitimleri verilmektedir.Öncelikle sporcularımızınsağlıklarını ve güvenliklerini düşünerekhijyenik ve temizsalonlarda 7-10 kişilik gruplarda endoğru,kaliteli,profesyoneleğitimi vermeye 3 antrenman salonumuzdadevam edilmektedir.Antrenmanlarımız haftada 7 gün devam etmektedir.Kontenjandahilinde kayıtlarımız 12 ay devam edecektir. Kulübümüzekayıt olanher sporcu velisinin feragatı ve izini ile kulüpçevresinde,ofis veantrenman salonlarında eğitim ve öğretime katkısağlamak adınasporcularımızın güvenliği açısından 24 saat güvenlikkameraları ilesesli ve görüntülü kayıt altına alınmaktadır.BÜNYEMİZDE; 02+03 yaşarası anne çocuk cimnastik grupları 03+18 yaşarası temel cimnastikgrupları 03+18 yaş arası ritmik cimnastikgrupları 05+18 yaş arasıyarışma ön hazırlık grupları 05+18 yaşarası yarışma grupları 07+15yaş arası erkek temel cimnastikgrupları 18+ yetişkin aerobikcimnastik grupları Özel ders gruplarıBale grupları Dans gruplarıbulunmaktadır.
Çubader 3.3 APK
Tarda Soft
Çubader (çukurova amatör balıkçılık denizcilik ve doğalhayatıkoruma derneği) tarafından amatör olta balıkçılarınıngenelkullanımı için hazırlanmış bir uygulamadır. İki kısımdanoluşurbirisi amatör oltacıların av raporlarını paylaşmaları için ,diğerkısım ise düzenlenen yarışmalardaki av raporlarınıngönderilmesiiçin (kısıtlı kullanım) Yakalanan balıkların ve avbilgisinipaylaşmak isteyen amatörler tarafından kullanılabilir.Uygulamaüzerinden gönderilen raporlar www.cubader.orgadresindepaylaşılacaktır. Kullanıcılar uygulama ile gönderilenavraporlarının sosyal medya ve internet ortamındapaylaşılmasınıotomatik olarak kabul etmiş olur. Resimler ile ilgilihiç bir telifve hak talebinde bulunamaz. Amatör ilke ve disiplinine, ilgiliyasa ve tebliğlere uygun olmayan raporlar ve paylaşımlarotomatikolarak silinir.yasalara aykırı durumlar yetkililerebildirilir.
Zeynel Deniz AİHL 1.0 APK
Tarda Soft
Eynel Deniz Anadolu İmam Hatip Lisesi Mobil Uygulaması. Okulumuzveeğitim-öğretim sistemi hakkında bilgilerin kolaycaulaşılabileceğimobil uygulama.
Loading...