1.0.5 / March 31, 2020
(3.8/5) (13)
Loading...

Description

Sportbonus to jedyny Program, który umożliwia wspieraniedziecięcychi młodzieżowych Drużyn oraz Organizacji sportowychpoprzez codziennezakupy. Mechanizm jest prosty, wystarczy: •zalogować się naaplikacji i wybierać Drużynę; • zrobić codziennezakupy (ponad 1100sklepów do wyboru); • zapłacić tyle co zwykle;Efekt? • % odzapłaconej kwoty trafia do wybranej Drużyny. Dowiedzsię więcej oSportbonus: • ponad 5 500 wspieranych Drużynsportowych; • ponad 130000 Sympatyków/Rodziców; • ponad 1 100sklepów partnerskich.

App Information Sportbonus

Dobre Zakupy Show More...

Fortuna 1 Liga 1.0.6 APK
Dobre Zakupy
Oficjalna aplikacja Fortuna 1 Ligi pomaga w prosty sposóbwspieraćpierwszoligowe kluby poprzez codziennie zakupy oraz bycie znim wstałym kontakcie. Co trzeba zrobić? 1. Zaloguj się waplikacji. 2.Zrób zakupy w jednym z 1100 sklepów internetowych. 3.Zobacz ofertypartnerów swojego klubu. Bez dodatkowych opłat ikosztów, % zzakupu trafi do Twojego klubu. Widzisz? To całkiemproste! Dołączjuż dziś! Oficjalna aplikacja Fortuna 1 LigiPrzeglądaj również: •ekskluzywne materiały, • wyniki spotkań, •statystyki, •ciekawostki z życia pierwszoligowców. Poczuj się jak usiebie.PierwszaLigaStylZycia
Szlachetna Paczka 1.0.0 APK
Dobre Zakupy
• Wspieraj Paczkę, robiąc codzienne zakupy – bezdodatkowychkosztów. • Bądź na bieżąco z newsami ze świata Paczki. •Korzystajz ofert specjalnych od naszych Partnerów. Pobierzoficjalnąaplikację Szlachetnej Paczki, korzystaj ze zniżek iwspierajnajbardziej potrzebujących poprzez robienie codziennychzakupów.Jak to działa? Nic prostszego! Zrób zakupy w jednym z ponad1100sklepów partnerskich, a % z wydanej kwoty trafi naaktualnieprowadzoną zbiórkę Paczki. Możesz zatem wspomócprzeprowadzeniekolejnej edycji programu bez dodatkowych kosztów –kupuj to, cozwykle i pomagaj! Jak korzystać z aplikacji? Toproste!     1. Pobierz aplikację. Utwórz konto i zaloguj się.   2.  Korzystajze zniżek i kupuj za pośrednictwem aplikacji, awyznaczony % odTwoich zakupów Partnerzy przekażą Paczce. Jakkupować przezaplikację? a). z poziomu aplikacji przejdź do jednegoz ponad 1100partnerskich sklepów online i zrób zakupy i/lub b).dodajbezpiecznie swoją kartę płatniczą do aplikacji i płać niąwpartnerskich sklepach stacjonarnych.       3.  Poczujsatysfakcjęze wspólnego pomagania!  Aplikacja to wspólny projektSzlachetnejPaczki i Sportbonus – programu, któryumożliwiawspieranie organizacji i klubów sportowych. Pobierzaplikację,korzystaj ze zniżek i wspieraj tych, którzy najbardziejtegopotrzebują. To nic nie kosztuje!
KS Ursus Warszawa 1.0.0 APK
Dobre Zakupy
Oficjalna aplikacja KS Ursus Warszawa umożliwia wspieranieKlubupoprzez codzienne zakupy! Mechanizm jest bardzo prosty: -Zalogujsię w aplikacji - Rób zakupy w ponad 1100 sklepachinternetowych -i/lub zarejestruj swoje karty płatnicze i kupujstacjonarnie wpunktach partnerskich - płać tyle, co zwykle –żadnych dodatkowychkosztów W efekcie % od wydanej kwoty trafi do KSUrsus Warszawa!Oficjalna aplikacja KS Ursus Warszawa to także wieleinnychfunkcjonalności: - aktualności - relacje - filmy - zdjęcia-klubowa tablica - centrum licytacyjne i wiele więcejmożliwości,które odkryjesz po ściągnięciu aplikacji! Dołącz do nasi czynniewspieraj Traktorki z KS Ursus Warszawa!
Warsaw Mets 1.0.0 APK
Dobre Zakupy
Skorzystaj z oficjalnej aplikacji drużyny futboluamerykańskiegoWarsaw Mets! Aplikacja umożliwia kibicom (czyli#MetsFamily)wspieranie naszej drużyny poprzez codzienne zakupy!Chcesz nampomóc? To bardzo proste i nic nie kosztuje! Zaloguj się waplikacjiSkorzystaj z oferty jednego z 1100 sklepów internetowychMożeszrównież zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych naszychpartnerów.Wystarczy, że zarejestrujesz swoje karty w aplikacji.Twoje zakupynie będą obciążone dodatkową kwotą. Zapłacisz tyle cozawsze, aczęść wydanej przez Ciebie kwoty zostanie przekazana narozwójnaszej drużyny Nasza aplikacja ma również wieleinnychfunkcjonalności: - aktualności - terminarz - relacje - tabele-filmy - zdjęcia - własna społeczność użytkowników i wielewięcejmożliwości, które odkryjesz po ściągnięciu aplikacji! Bądźnabieżąco z Mets, dołącz do nas, rób zakupy i wspieraj rozwójfutboluw stolicy! Wspieraj #MetsFamily
Pogoń Siedlce 1.0.0 APK
Dobre Zakupy
Oficjalna aplikacja Pogoni Siedlce umożliwia wspieranieKlubupoprzez codzienne zakupy! Mechanizm jest bardzo prosty,wystarczy:- Zalogować się w aplikacji - Robić zakupy w ponad 1100sklepachinternetowych - i/lub zarejestrować swoje karty płatnicze ikupowaćstacjonarnie w punktach partnerskich - zapłacić tyle, cozwykle –żadnych dodatkowych kosztów W efekcie % od wydanej kwotytrafi doTwojego klubu! Oficjalna aplikacja Pogoni to także wieleinnychfunkcjonalności: - newsy z klubu - relacje - filmy - zdjęcia-klubowa tablica - centrum licytacyjne i wiele więcejmożliwości,które odkryjesz po ściągnięciu aplikacji! Dołącz do nasi czynniewspieraj Pogoń Siedlce!
Escola Varsovia 1.0.0 APK
Dobre Zakupy
Oficjalna aplikacja Escola Varsovia umożliwia wspieranieKlubupoprzez codzienne zakupy! Mechanizm jest bardzo prosty,wystarczy:- Zalogować się w aplikacji - Robić zakupy w ponad 1100sklepachinternetowych - i/lub zarejestrować swoje karty płatnicze ikupowaćstacjonarnie w punktach partnerskich - zapłacić tyle, cozwykle –żadnych dodatkowych kosztów W efekcie % od wydanej kwotytrafi doEscoli! Oficjalna aplikacja Escoli to także wieleinnychfunkcjonalności: - aktualności - relacje - zdjęcia -klubowatablica - centrum licytacyjne i wiele więcej możliwości,któreodkryjesz po ściągnięciu aplikacji! Dołącz do nas iczynniewspieraj Escolę!
Pogoń Szczecin 1.100.00 APK
Dobre Zakupy
Oficjalna aplikacja Pogoni Szczecin - klubu występującego wpiłkarskiej ekstraklasie, dwukrotnego wicemistrza Polski (1987,2001) oraz trzykrotnego finalisty Pucharu Polski (1981, 1982 i2010). Aplikacja mobilna ""Pogoń Szczecin"" to wyjątkowe narzędzie,które powinno znaleźć się w kieszeni każdego kibica Dumy Pomorza.Wyposażona w wiele standardowych funkcjonalności: aktualności,informacje o klubie, multimedia (filmy i zdjęcia), ale także wwiele dodatkowych z najważniejszą: możliwością wspierania klubu.Pobierz aplikację, zaloguj się, dodaj numer swojej karty płatniczej(Twoje dane są bezpieczne) i rozpocznij wspieranie klubu! Dokonujkartą zakupów w punktach partnerskich , bądź kupuj on-line poprzezsklepy partnerów aplikacji. Każdorazowo część wartości zakupuwracać będzie do Pogoni Szczecin i wspierać określony wcześniej waplikacji cel. Dzięki temu razem z nami budujesz Dumę Pomorza!Czego chcieć więcej? Aplikacja z jednej strony pozwala Ci być nabieżąco z Twoim klubem, a z drugiej daje Ci szansę realnegowspierania Pogoni, bez konieczności angażowania jakichkolwiekwłasnych środków. Za produkty i usługi płacisz dokładnie tyle samo,ile zapłaciłbyś poza aplikacją. To partnerzy są zobowiązani doprzekazania części Twojej transakcji klubowi. Baw się aplikacją,bądź jeszcze bliżej klubu i buduj z nami silną Pogoń Szczecin!
KS Stadion Śląski 1.0.0 APK
Dobre Zakupy
Oficjalna aplikacja KS Stadion Śląski umożliwia wspieranieKlubupoprzez codzienne zakupy! Mechanizm jest bardzo prosty: -Zalogujsię w aplikacji - Rób zakupy w ponad 1100 sklepachinternetowych -i/lub zarejestruj swoje karty płatnicze i kupujstacjonarnie wpunktach partnerskich - płać tyle, co zwykle –żadnych dodatkowychkosztów W efekcie % od wydanej kwoty trafi do KSStadion Śląski!Oficjalna aplikacja KS Stadion Śląski to także wieleinnychfunkcjonalności: - aktualności - relacje - filmy - zdjęcia-klubowa tablica - centrum licytacyjne i wiele więcejmożliwości,które odkryjesz po ściągnięciu aplikacji! Dołącz do nasi czynniewspieraj KS Stadion Śląski!
Loading...