2.3 / January 14, 2015
(3.7/5) (123)

Description

Bu uygulama sade tasarım ve hızlı çevirisi ile ihtiyaçlarınızaçözüm için yapıldı.Ecdadımızın Dili Osmanlıca.*OsmanlıAlfabesi.*Türkçeden Osmanlıcaya çeviri..*Osmanlı dönemi Şiirleri.*Osmanlı dönemi özlü sözler.This application was made for thesolution to your needs with a simple design and fasttranslation.Ottoman language of our ancestors.* Ottoman alphabet.*From Ottoman Turkish translation ..* Poetry of the Ottoman period.*Ottoman period aphorisms.

App Information Türkçe Osmanlıca Çeviri

 • App Name
  Türkçe Osmanlıca Çeviri
 • Package Name
  com.user.admin.osmanlicaisimler
 • Updated
  January 14, 2015
 • File Size
  4.9M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  2.3
 • Developer
  PCAPS Mobile
 • Installs
  10,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Tools
 • Developer
 • Google Play Link
PCAPS Mobile Show More...
Gazeteler 3.5 APK
PCAPS Mobile
Gazeteler Haber Oku ..Bu uygulama ulusal bir çok gazetenin birarada yer aldığı, gazetelerin online olarak okunabilmesi içinhizmetinize sunulmuştur. Uygulama, tasarımı ile kolay kullanımimkanı sunmaktadır. Benzeri uygulamalardan bir diğer farkı ise arkaplanda çalışan gereksiz bir internet bağlantısı olmadığından habersitelerinin hızlı yüklenmesidir. Siz değerli kullanıcılarımızınzahmetsizce bir çok haber sitesini ziyeret etmenizi sağlamakamacıyla oluşturulan bu uygulama içerisinde hiçbir kullanım verisibarındırmadığı gibi internet gazetelerinin içerdiği bilgilerde nesunucularımızda ne de telefonunuza bulunmamaktadır. Bu nedenleprogramın boyutu telefonunuzu işgal edecek boyutlarda değildir.Programın kullanımı sırasında ziyeret ettiğiniz haber siteleriiçerisinde sayfayı kaplayan reklamların program ile hiçbir ilgisibulunmamaktadır. Kullanım kolaylığını sağlamak amacıyla tam sayfareklamlardan kaçınılmıştır. Programın içerdiği bilgiler gazetelerininternet siztelerinde yer almaktadır. Online olarak bağlantıyapılmaktadır. Bu nedenle kullanımı için internet bağlantısıgerektirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfenistek, görüş ve önerilerinizi tarafımızapcabs.gazetehaberoku@gmail.com Mail adresinden bildiriniz.Readnewspapers and news ..This application is located in one of thenational newspapers, it is at your disposal to read the newspapersonline. The application offers ease of use and design. Anotherdifference from similar applications because there is a redundantInternet connection is running in the background news sites loadfaster.Nor our valued by our users effortlessly to your phone doesnot have a lot of news in this application that was created toensure that you as user of the site does not contain any user datanor the information contained in the internet newspaper servers.Therefore, the size of the program is not in the dimension willoccupy your phone.During the program that you use to program userpage ads in covering news sites, it has no interest. Ease of usehas been avoided in order to ensure full page ads.The informationcontained in the program are located in the Internet newspaperCystine. Connection is made online. This therefore requires anInternet connection to use. We can provide better service to you,please request, comments and suggestions to us let thepcabs.gazetehaberoku@gmail.co my email address.
Türkçe Osmanlıca Çeviri 2.3 APK
PCAPS Mobile
Bu uygulama sade tasarım ve hızlı çevirisi ile ihtiyaçlarınızaçözüm için yapıldı.Ecdadımızın Dili Osmanlıca.*OsmanlıAlfabesi.*Türkçeden Osmanlıcaya çeviri..*Osmanlı dönemi Şiirleri.*Osmanlı dönemi özlü sözler.This application was made for thesolution to your needs with a simple design and fasttranslation.Ottoman language of our ancestors.* Ottoman alphabet.*From Ottoman Turkish translation ..* Poetry of the Ottoman period.*Ottoman period aphorisms.
KONYA'ya Dair.. 1.0 APK
PCAPS Mobile
Konya’nın merkez bir şehir olduğunu dahaiyianlatabilmek için ”Dünyanın Sizden Haberi Olsun” sloganınıilkeedinmiş, Mevlana şehri Konya’mızı markalaştırmak adınasüreklikendini yenileyen ciddi bir siteyiz. Sitemiz ana sayfası,iletişimve künye menüsünde bulunan mail adresi ile telefonnumaralarıdışında başka kanallardan kesinlikle hizmetvermemekteyiz.Firmanızın tanıtımını yapmak için belirtmiş olduğumuzbu iletişimkanallarından sitemiz ile irtibata geçebilir,ayrıca hertürlü soru,görüş ve önerilerinizi sadece bahsettiğimiz bu kanallarüzerindengerçekleştirebilirsiniz. Site olarak tüm haklarımız saklıolmaklabirlikte müşteri seçme ve gizlilik prensiplerine sahipolduğumuzubilmenizi isteriz.www.konyayadair.comKonya is a city centerinorder to better describe the "World's Olsun News from you"sloganhas adopted the principle, we are constantly renewing itselfaserious site to brand our name Mevlana in Konya. Our sitehomepage, and we do not absolutely services from othercommunicationchannels other than phone numbers and e-mail addressin the imprintmenu. We have stated to promote your company, you cancontact ourwebsite in this communication channel, as well as anyquestions,comments and suggestions just mentioned, you can performthroughthis channel. We want you to know that we have the customertoselect and confidentiality Although our reserves all rights intheSite.I www.konyayadair.co
Çizgi Filmler-Eğlence Zamanı 1.3 APK
PCAPS Mobile
Çocukların en sevdiği çizgi filmler bu uygulamada. -Rahatsız edicireklamlar yok. -İçerik bakımından olumsuz gelişime yol açabilecekbir görüntü yok.-Tam sayfa reklam yok.-Bu program sayesinde gönülrahatlığı ile çocuklarınız eğlenceli zaman geçirebilecek.Children'sfavorite cartoons in this application.Uncomfortable no annoyingads.No image may lead to a negative development in terms-Curricular.-Full page ad no.Through this program on your childrencan spend fun time with complacency.
Color Book-Animal 1.0 APK
PCAPS Mobile
Children's favorite animals in this program. A painting applicationthat you can have fun with you ..
Loading...