3 / February 4, 2019
(5.0/5) (Learn More</a></div>)
Loading...

Description

Soluksuz heyecan ile ekrana dokunup , topun kaçmasını engelle !Eğerhazırsanız ne duruyorsunuz hemen indirip başlayın !Boşzamanlarınızda, otobüste, metroda, akşam yemeğinde,sabahkahvaltısında dilediğiniz her yerde internet erişimiolmadanoynayabilirsiniz. Touch the screen with breathlessexcitement andprevent the ball from escaping! If you're ready, gofor it rightaway! In your spare time, you can play on the bus, onthe subway,at dinner, at breakfast anytime without internet access.

App Information Touches.to

 • App Name
  Touches.to
 • Package Name
  com.toyazilim.touchesto
 • Updated
  February 4, 2019
 • File Size
  24M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  3
 • Developer
  To Yazılım
 • Installs
  1+
 • Price
  Free
 • Category
  Arcade
 • Developer
  Kazım Bey Mahallesi Emek Sokak Aprt 2 Bursa/Türkiye
 • Google Play Link

To Yazılım Show More...

Math.to 2 APK
To Yazılım
Math.to zihninizi zorlayacak matematik bulmacaları ile IQseviyenizitest eder. Bir çok farklı ve yaratıcı soru tipi ile birçok kişinineğlenerek oynadığı matematik temalı zeka , bulmacaoyunu Math.toartık yayında. her ay yeni bölümlerle karşınıza gelenMath.tosoluksuz bir şekilde mantığınızı ve zekânızı zorluyor.MatematikBulmaca Oyunu Nasıl Oynanır? Geometrik şekiller veyarakamlarıngizemli uyumu ile bulmacayı tamamlayan son rakamı bulmakiçinmücadele edilir. Her bir bulmaca farklı seviyelerde olur veanalitikzekaya sahip oyuncular rakamların arasındaki uyumu farkeder.Matematik Oyununun hangi alanları geliştirir? ZekaGeliştiriciOyunlar her yaş gurubunun pratik davranışlarını vekonsantrasyonunugeliştirir. Mantık Oyunları dikkat ve odaklanmagelişiminidestekler. Görsel Zeka Oyunları hafıza ve algıyetenekleriniarttırır. Eğitici Oyunlar beyin egzersiz içerikleriile okul vegünlük hayatta potansiyellerini kullanımlarınıkolaylaştırır.Bulmaca Oyunları stres kontrolü ile eğlenceli beyinegzersizleriiçerir. Hafıza Oyunları görsel algı ve sezgiselyeteneklerigeliştirir. Zihin Egzersizleri Math.to tests your IQlevel with mathpuzzles to challenge your mind. With a verydifferent and creativequestion type, Math.to is no longer on theair, with the math themedintelligence played by many peopleamused. Math.to comes up with newsections every month. Math PuzzleGame How to Play? Geometric shapesor the mysterious harmony ofnumbers to complete the puzzle isstruggling to find the lastdigit. Each puzzle is at differentlevels and players withanalytical intelligence realize the harmonybetween the figures.Which areas of Math Game develops? IntelligenceDevelopers improvethe practical behavior and concentration of everyage group. LogicGames support the development of attention andfocus. Visual BrainGames improves memory and perceptioncapabilities. EducationalGames facilitates their use in school andtheir daily life with thecontents of the brain exercise. PuzzleGames includes fun brainexercises with stress control. Memory Gamesimproves visualperception and intuitive abilities. Mind Exercises
Racer.to 4 APK
To Yazılım
To Yazılım ekibinin geliştirdiği bu oyunda önceden kararvermeyeteneği ve refleksler ön plandadır. Yola başlarkenöncedenvereceğiniz her karar kaderinizi değiştirir.Reflekslerinizikullanarak halkaların arasından geçeceksiniz vekendinizleyarışacaksınız. Asla vaz geçmemeniz gerektiğinizanlayacaksınız vekendinizle kıyasıya bir mücadele içinegireceksiniz.Arkadaşlarınızla skorlarınızı karşılaştırabilirsiniz.Otobüste,metroda, trende, uçakta, arabada dilediğiniz her yerdeinternetsizbir şekilde oynama imkânınız var. Haydi ne duruyorsunsen de hemenoynamaya başla ve mücadeleye katıl. İyi eğenceler. Inthis gamedeveloped by To Software team, the decision-making abilityandreflexes are in the foreground. Any decision you make beforeyoustart will change your destiny. Using your reflexes you willpassthrough the rings and compete with yourself. You willunderstandthat you should never give up and you will fight againstyourself.You can compare your scores with your friends. You havetheopportunity to play anywhere on the bus, on the subway, onthetrain, on the plane, in the car, wherever you are. Go aheadandstart playing. Good fun.
Touches.to 3 APK
To Yazılım
Soluksuz heyecan ile ekrana dokunup , topun kaçmasını engelle !Eğerhazırsanız ne duruyorsunuz hemen indirip başlayın !Boşzamanlarınızda, otobüste, metroda, akşam yemeğinde,sabahkahvaltısında dilediğiniz her yerde internet erişimiolmadanoynayabilirsiniz. Touch the screen with breathlessexcitement andprevent the ball from escaping! If you're ready, gofor it rightaway! In your spare time, you can play on the bus, onthe subway,at dinner, at breakfast anytime without internet access.
Muhafız 5 APK
To Yazılım
Soluksuz heyecanla Muhafız olarak İstanbul'u koru. To Yazılımekibiolarak geliştirdiğimiz bu oyunda Netflix platformunaçıkanTürkiye’nin ilk bilim kurgu dizisi olan HAKAN: MUHAFIZkonseptiniele aldık. Geliştirdiğimiz bu oyunda, çeşitli kontrollersayesindekarşımıza çıkan rakiplerden kendimizi korumaya yönelikyaptığımızbu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.Boşzamanlarınızda, otobüste, metroda, akşam yemeğinde,sabahkahvaltısında dilediğiniz her yerde internet erişimiolmadanoynayabilirsiniz. Guard Istanbul as a Guard withexcitedexcitement. Tone Software as a team in this game wedeveloped theNetflix platform is Turkey's first science fictionseries thatHAGAN: We have discussed the concept GUARD. In this gamewedeveloped, you will not understand how time is going throughthisgame, which we do in order to protect ourselves from theopponentswe encounter with various controls. In your spare time,you canplay on the bus, on the subway, at dinner, at breakfastanytimewithout internet access.
Balance.to 2.2 APK
To Yazılım
Duvarın üzerinde durup , dengenizi sağlamaya hazır mısınız ?Eğerhazırsanız ne duruyorsunuz hemen indirip başlayın !Yönünüzüdeğiştirmek için ekrana dokunun ve kenarlardan düşmemeyeçalışın !Ne kadar uzağa gidebilirsin ? ◉ 5 Adet Karakter TemasınıAçın ! ◉High Skorunuzu dünya çapındaki oyuncularla karşılaştırınAre youready to stand on the wall and balance? If you're ready, gofor itright away! Tap the screen to change your direction and trynot tofall off the edges! How far can you go? In Turn on 5charactercharacters! Karşılaştır Compare your High Score withplayersworldwide
BlaBlaHop 1.0 APK
To Yazılım
To Yazılım ekibinin geliştirdiği bu oyunda hızlı karar vermeyetisive refleksi ele aldık. ★ ★ NASIL OYNANIR ★ ★ Basılıtutarakseçtiğiniz geldiğiniz güç kadarıyla Zıplayın . Daha fazlabonusalmak için sütunun merkezine mümkün olduğunca yakınatlamayaçalışın! ★ ★ ANA ÖZELLİKLER ★ ★ ✪ tüm aile için eğlenceli!✪ ekstrapuan için benzersiz ikramiye. 4 farklı hayvan kilidini ✪.✪animasyonlar bol. In this game developed by To Software team,wehave dealt with quick decision making and reflex. ★ ★ HOW TO PLAY★★ Jump as far as the power you've chosen by keeping yourchoice.Try to jump as close as possible to the center of the columnto getmore bonus! ★ ★ MAIN FEATURES ★ ★ ✪ fun for the whole family!Içinunique bonuses for extra points. ✪ Unlock 4 different animals.✪plenty of animations.
Dodge.to 1 APK
To Yazılım
To Yazılım ekibinin geliştirdiği bu oyunda tamamen refleksiveodaklanmayı ele aldık. Üzerine gelen engellerden sıyrılarakkaçışyolundan kendini dışarı atmaya çalış. Kendini tamamengüvenlihissettiğin an engeller sana doğru gelmeye devam edecek amaaslavazgeçme tamamen dışarı çıktığın zaman sana ufak bir ödülümüzvar:smiley: Otobüste, metroda, trende, uçakta, arabada dilediğinizheryerde internetsiz bir şekilde oynama imkanına sahipsiniz. Haydineduruyorsun sen de hemen oynamaya başla ve mücadeleye katıl. Inthisgame developed by To Software team, we focused on reflex andfocus.Try to throw yourself out of the escape path by getting outof theobstacles. The moment you feel completely safe, the obstacleswillkeep on coming to you, but when you never give up, you havealittle reward: smiley: You have the opportunity to play anywhereonthe bus, on the subway, on the train, on the plane, in thecar,without an internet connection. Go ahead and start playing.
CChange.to 2 APK
To Yazılım
To Yazılım ekibinin geliştirdiği bu oyunda hızlı karar vermeyetisive refleksi ele aldık. Karşınıza çıkan blokların üstüne hızlıbirşekilde atlayın. Aman dikkat et ! Dibe vurma. Düşersenvazgeçme,her düşüşün bir kalkışı vardır. Pes etme , tekrar dene.Kendinleyarış ve kendi rekorunu kırmaya çalış. Her ortamdarahatlıklaoynanabilen CChange.to'nun sonsuz eğlencesine sizdekatılın In thisgame developed by To Software team, we have dealtwith quickdecision making and reflex. Jump quickly onto the blocks.Becareful ! Don't hit the bottom. If you fall, don't give up,everyfall has a departure. Don't give up, try again. Race withyourselfand try to break your own record. Join the endless funofCChange.to, which can be played easily in any environment
Loading...