1.2 / July 7, 2014
(4.4/5) (170)
Loading...

Description

TUNCEL KURTİZİN MUTHİS SÖZLERİ
Kurt TUNCEL terrificLYRICS

App Information TUNCEL KURTİZ SÖZLERİ

 • App Name
  TUNCEL KURTİZ SÖZLERİ
 • Package Name
  com.makyu.tuncelkurtis
 • Updated
  July 7, 2014
 • File Size
  1.4M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.2
 • Developer
  MAARKSBLUALNE
 • Installs
  10,000 - 50,000
 • Price
  Free
 • Category
  Social
 • Developer
 • Google Play Link

MAARKSBLUALNE Show More...

SEVGİLİYE GÜNAYDIN MESAJLARI 1.2 APK
MAARKSBLUALNE
SEVGİLİYE GÖNDERİLECEK EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARIVALENTINEMESSAGES TO BE FORWARDED TO THE MOST BEAUTIFUL Morning
DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI 2 1.2 APK
MAARKSBLUALNE
BİRBİRİNDEN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI.THE BEAUTIFULBIRTHDAYMESSAGES.
HZ. ALİ'NİN SÖZLERİ 1.4 APK
MAARKSBLUALNE
Hazreti Muhammed(sav)’in hem damadı hem deamcasının oğlu olan Hazreti Ali(ra) fitnenin bir kasırga halindenher tarafı kasıp kavurduğu bir ortamda halife oldu. HazretiAli(ra)’nin halife oluş şartları tek kelimeyle yürekparçalayıcıydı, gerçekten ilginç bir durum vardı. Bir taraftankimsenin haksız yere burnunun bile kanamasını istemeyen yeniyönetim; öbür tarafta Müslümanların emiri, HazretiPeygamber(sav)’in damadı, dünyada iken cennetle müjdelenmiş bircennet insanı. Hazreti Peygamber(sav)in bile haya ve edebine saygıduyduğu, aynı saygıyı meleklerin bile duyduğunu ifade ettiği birhalifenin can alıcı sözleri elinizin altında. Bu mübarek insanınsözlerini payaşma özelliği ile herkese ulaştırabileceksiniz.The Prophet Muhammad(saas) as well as his uncle and the groom is the son of Hazrat Ali(ra) into a whirlwind of strife raged in an environment where eachside became caliph. Hazrat Ali (ra) 's conditions occur in one wordcaliph was heartbreaking, it really had an interesting situation.On the one hand nobody even bleeding of the nose do not want tounduly new management; orders on the other side of the Muslims, theProphet (saas) 's son, a paradise in the world while the peoplewere glad tidings of Paradise. Prophet Mohammad (PBUH) even thetesticles and literary respect, the same respect that even angelshad heard the fateful words of a caliph at hand. This holy man'swords will be able to reach everyone with Payas feature.
NECİP FAZIL SÖZLERİ 1.6 APK
MAARKSBLUALNE
24 yaşındayken yayımladığı ikinci şiir kitabıKaldırımlar ile tanınan Necip Fazıl, o devirde Türk basınınınmerkezi olan Bâb-ı Âli'nin önde gelen isimleri arasında yeralmıştır. 1934 yılına kadar sadece şair olarak tanınmış ve 1934yılında Abdülhakîm Arvâsî ile tanıştıktan sonra büyük bir değişimyaşayan Kısakürek, düşünce örgüsü din, tasavvuf ve mistisizmekseninde gelişmiş ve fikri mücadelesini bu çerçevedesürdürmüştür.Ünlü yazarımızın düşündüren sözlerini öğrenmek için uygulamamızıindirmeniz yeterlidir. Paylaşma özelliği ile de arkadaşlarınızla dapaylaşabilecek Şairi sözleriyle yaşatacaksınız .Pavement age of 24, withsecond book of poetry published Necip Fazil known, is the center ofthe Turkish press at that time Bab-i Ali was among the leadingnames. Until 1934 only known as a poet and in 1934, a big changeafter meeting with Abdülhakîm ARVAS Kisakurek living, thinkingformal religion, mysticism and mysticism developed in the axis andintellectual struggle has continued in this context.Celebrity suggesting that our author simply download ourapplication is to learn the words. With the ability to share withfriends who also lived in the words of the poet will be able toshare.
AŞK MESAJLARI 1.2 APK
MAARKSBLUALNE
EN GÜZEL AŞK MESAJLARIMOST BEAUTIFUL LOVEMESSAGES
ŞEMS TEBRİZİ SÖZLERİ 1.3 APK
MAARKSBLUALNE
İslam alimi ve mutasavvıf. Mevlânâ CelâleddînRûmî'nin gönül dünyasında büyük değişikliklere sebep olan veMevlânâ tarafından yazılan ilâhî aşk şiirlerinden oluşan "Dîvân-ıŞems-î Tebrîzî" adındaki nazım eser sayesinde tanınan çok kuvvetlibir din âlimidir. Şemsin, seçtiğimiz en güzel sözlerinden oluşanuygulamamızı indirebilir paylaş özelliği ile en güzel sözleriniherkese ulaştırabilirsiniz.Islamic scholar andmystic. Mawlana Jalal al Rumi's heart that can cause major changesin the world and the divine love of the poetry written by Maulana"Divan-i Shams-i Tabrizi called" a very strong religious scholarknown through the verse is the work. 're Shemini, we choose themost beautiful words can download our application sharing feature,which consists of the most beautiful words anyone can fill.
DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI 1.2 APK
MAARKSBLUALNE
EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARIBIRTHDAY NICESTMESSAGES
SEVGİ MESAJLARI 1.2 APK
MAARKSBLUALNE
SEVGİ MESAJLARILOVE MESSAGES
Loading...