1.0.3.1 / March 5, 2017
(4.7/5) (58)
Loading...

Description

[TiF] TurkIbiza oyuncularının sunucumuz vehesaplarıyla daha yakından ilgilenebilmesi için bu güzelimuygulamayı hazırladık. Elbette gene bir ilk, gene birTürkibiza.

Uygulamaya sadece sunucudaki nick'iniz ve şifreniz ile girişyapabilirsiniz!
Otomatik girişi sol menüdeki ayarlardan aktif edebilirsiniz.

=[Peki ne işe yarıyor bu uygulama?]=
* Sunucu ve uygulama hakkında haberleri takip edebilceksiniz.
* Sunucunun anlık durumunu ve oyuncu listesinigörebileceksiniz.
* Sunucudaki anlık aktif yöneticileri ve animatörlerin listesinigörebileceksiniz.
* Ve elbette EN'LER listemizi takip edip kendinizide o listedegörmek için can atabilceksiniz.
* Profilinizi anlık olarak görebilip, kalan jail ve ban sürenizidetakip edebilceksiniz.

=[Yeniliklere Açığız]=
Uygulamamıza yeni sistemler eklemek için önerilerdebulunabilirsiniz. Her öneriniz bizim için kıymetli olup, her biritekrar tekrar incelencektir. Yaratıcı fikirlerinizi ortayadökün!

=[Gelişmemize Yardımcı Olun]=
Uygulamadaki hata ve açıkları bize bildirerek uygulamayı sizleriçin en iyi hale getirmemize katkıda bulunun.Forum sitemizdekiDESTEK sistemimizi kullanarak bug bildirimi yapabilirsiniz.
[TIF] in order to dealmore closely with the turkıbiz players our server and we've puttogether this nice application. Of course, again a first, againwith a Türkibiz.

Only your nickname application server, and you can login with yourpassword!
The settings you can activate the automatic entry in the leftmenu.

= [So what does this app?] =
* Your edebilceks Server and follow the news about theapplication.
* Server instant case and you will see a list of players.
* Current active administrator on the server and you will see alist of animators.
* And of course you can atabilceks to see yourselves in that listto follow up on our list of MOST.
* Görebilip your profile instantly, you can follow the rest of thejail and ban sürenizi edebilceks.

= [We are open to innovations] =
Applications can find our suggestions to add new systems. Yourevery suggestion is precious to us, each of which will be examinedagain. Pour out your creative ideas!

= [Get Help Us Progress] =
We bulunun.f help us make the best practice for error and open theapplication you are letting us using our Support our site you canbug reporting system.

App Information Turk Ibiza Freeroam

 • App Name
  Turk Ibiza Freeroam
 • Package Name
  net.turkibizav1.turkibizasamp
 • Updated
  March 5, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1.0.3.1
 • Developer
  AlyStudio
 • Installs
  100 - 500
 • Price
  Free
 • Category
  Tools
 • Developer
 • Google Play Link

AlyStudio Show More...

Turk Ibiza Freeroam 1.0.3.1 APK
AlyStudio
[TiF] TurkIbiza oyuncularının sunucumuz vehesaplarıyla daha yakından ilgilenebilmesi için bu güzelimuygulamayı hazırladık. Elbette gene bir ilk, gene birTürkibiza.Uygulamaya sadece sunucudaki nick'iniz ve şifreniz ile girişyapabilirsiniz!Otomatik girişi sol menüdeki ayarlardan aktif edebilirsiniz.=[Peki ne işe yarıyor bu uygulama?]=* Sunucu ve uygulama hakkında haberleri takip edebilceksiniz.* Sunucunun anlık durumunu ve oyuncu listesinigörebileceksiniz.* Sunucudaki anlık aktif yöneticileri ve animatörlerin listesinigörebileceksiniz.* Ve elbette EN'LER listemizi takip edip kendinizide o listedegörmek için can atabilceksiniz.* Profilinizi anlık olarak görebilip, kalan jail ve ban sürenizidetakip edebilceksiniz.=[Yeniliklere Açığız]=Uygulamamıza yeni sistemler eklemek için önerilerdebulunabilirsiniz. Her öneriniz bizim için kıymetli olup, her biritekrar tekrar incelencektir. Yaratıcı fikirlerinizi ortayadökün!=[Gelişmemize Yardımcı Olun]=Uygulamadaki hata ve açıkları bize bildirerek uygulamayı sizleriçin en iyi hale getirmemize katkıda bulunun.Forum sitemizdekiDESTEK sistemimizi kullanarak bug bildirimi yapabilirsiniz.[TIF] in order to dealmore closely with the turkıbiz players our server and we've puttogether this nice application. Of course, again a first, againwith a Türkibiz.Only your nickname application server, and you can login with yourpassword!The settings you can activate the automatic entry in the leftmenu.= [So what does this app?] =* Your edebilceks Server and follow the news about theapplication.* Server instant case and you will see a list of players.* Current active administrator on the server and you will see alist of animators.* And of course you can atabilceks to see yourselves in that listto follow up on our list of MOST.* Görebilip your profile instantly, you can follow the rest of thejail and ban sürenizi edebilceks.= [We are open to innovations] =Applications can find our suggestions to add new systems. Yourevery suggestion is precious to us, each of which will be examinedagain. Pour out your creative ideas!= [Get Help Us Progress] =We bulunun.f help us make the best practice for error and open theapplication you are letting us using our Support our site you canbug reporting system.
ML Toolbox 0.0.30.1 APK
AlyStudio
ML Toolbox is a useful program for beginners to dive into popularMLlibraries. Such as : - Tensorflow - Keras - Numpy - Matplotlib
MALbis 1.0.0 APK
AlyStudio
Bu uygulama Maltepe Üniversitesi öğrencileritarafındangeliştirilmiştir. Resmi MÜBİS uygulaması değildir.Uygulamımızdamevcut özellikler ; - Çevrimdışı modu(Notlar,devamsızlık veöğrenci bilgileri daha önce beni hatırla ile girişyapılmış isegörüntülenebilir.) - Öğrenci bilgileri - Notlar -Devamsızlıklar -Ders programı - Tarayıcı (Klasik mübis görünümüiçin entegreedilmiştir.) Gelecek güncellemeler ile yeniözelliklereklenecektir. Kullanılan veriler sadece cihazınızdasaklanmaktadırherhangi bir şekilde sunucuya yüklenmemektedir.Uygulama yüzündenolaşabilcek herhangi bir sorundan sorumlu değiliz.Bu proje tamamenbağımsızdır. This application was developed byMaltepe Universitystudents. Mubis is not an official application.Our existingfeatures with your application; - Offline mode (Note,absences andstudent information can be displayed before the entrymade by meremember.) - Student information - Notes - Absences are -Syllabus- Scanner (integrated mubis Classic view.) Future updateswith newfeatures being added. Data used are stored on the device isonlyloaded to any server. Applications olaşabilcek because we arenotresponsible for any problems. This project iscompletelyindependent.
Loading...