1.2 / May 3, 2020
(4.4/5) (73)
Loading...

Description

Our holy book the Koran Karim's heart is Yasin, which reducesthegrave punishment property (Mulk) Surah An-Naba Surah VakiaandFatah Surat voice in Arabic and Latin letters, Arabic andEnglishmeaning to our application you can find at the same time onthesame page, articles If you come with small adjustments accordingtothe zoom button, you can make yourself instantly magnifiesthetext. The Qur'an also available on special occasions and, inthelamp, if you want it in three months time we read often canlistento audio, you can read the Arabic memorization you want.WithArabic text written in Latin letters do not speak or readArabiccan still make memorization. You can also get the applicationbackand forth, back and forth reading our keys, you cancontinuouslyrepeat playback using the button again. You can startfrom thepoint where you want using the time bar, you can bring averse youwant. We also practice in our Lord's prayer, prayers fromtheKoran, Elif be learned Koran, prayer time, you'll find links toouresmaül husna as other religious practices.

App Information Yasin Mulk Naba Fatah Vakia

 • App Name
  Yasin Mulk Naba Fatah Vakia
 • Package Name
  com.stillnewagain.ymnfv
 • Updated
  May 3, 2020
 • File Size
  32M
 • Requires Android
  Android 4.2 and up
 • Version
  1.2
 • Developer
  Still New Again
 • Installs
  10,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Lifestyle
 • Developer
 • Google Play Link

Still New Again Show More...

Peygamber Efendimiz (SAV)'den Dualar 1.6 APK
Peygamber Efendimizin (SAV) Hadisleri ışığında dualar mıarıyorsunuz? Efendimizin yaptığı duaları kullanarak dua mı etmekistiyorsunuz? O halde doğru uygulamadasınız. Sahih Hadislertitizlikle araştırıldı ve onlarca Hadis doğrultusunda uygulamamızısizler için hazırladık. İçerisinde onlarca Efendimizin (SAV)yaptığı duaları içeren uygulamamız, kandillerde, özel günlerde, üçaylarda ya da cuma gecelerinde veya istediğiniz her an yanınızdadoğru bir şekilde dua etmenizi sağlayacak üstelik EfendimizinHadisleri doğrultusunda dualar edebileceksiniz. Hemen indirin.Hadislerin Arapça yazımı, Latin harflerle arapça yazımı ve mealibulunmaktadır. Ayrıca uygulamamızın içerisinde Esmaül Hüsna, NamazSureleri ve Hocası, Elif Ba Kuran Öğren, Üç Aylar gibi diğer diniuygulamalarımıza bağlantılar da bulabilirsiniz.
Günlük Dua Zikir ve Salatlar 1.7 APK
“En güzel isimler Allah’ındır. O halde O’na en güzel isimlerle duaedin.” (A’raf, 180) Her müminin günlük çektiği zikirleri, devamettiği edeceği duaları ve Peygamberimizden (SAV) Kuran’da geçenpeygamber dualarından takip ettiği duaları olmalıdır. Buuygulamamızda günlük okunması gereken 30 adet duayı , 10 farklızikiri, Peygamber Efendimizin (SAV) yapmış olduğu 40 adet duayı,Kuran’da mevcut olan 30 adet duayı sizler için derledik. Aynızamanda arapça ve türkçe okunuşları ile mealleri ve açıklamalarınıda ekledik. Bu sayede hem arapça okuyabilen hem de bilmeyen herkestüm duaları ve zikirleri okuyabilecek, anlamlarını öğrenecek veaçıklamaları ile nasıl dua ettiklerini neden bu dua ve zikirlerikullandıklarını bilecekler . Uygulamamızdaki bazı dualar: Esma'ülHüsna ile Dua Evden Çıkarken Okunacak Evlenemeyen Kadınlar İçinEvliliği ... Eve Girildiğinde Okunacak Dua Ezandan Sonra OkunacakDua Farabinin Duası - Fitneden Korunmak İçin Geçim SıkıntısındaOkunacak Dua Gıybet Etmenin Keffareti Hacet Duası Hacet NamazıHafızayı Kuvvetlendirmek Hamilelik Esnasında Çocuk İçin OkunacakHastalığın Sıhhate Dönüşmesi Hastanın Okuması Gereken Dua HastayaŞifa Namazı Uygulamamızdaki bazı peygamber duaları: Hz. Yunus’unduası Hz. Yusuf’un duası Hz. İbrahim’in duası, Efendimizin (SAV)duaları, Vb. pek çok peygamber duası. Efendimizin yapmış olduğudualardan seçmeler. Esmaül Hüsna, anlamları, ne için dua edileceğive zikir sayısı. Aynı zamanda her duanın, zikrin, salatın altındabulunan zikirmatikler sayesinde hem okuyup hem zikirleriniziuygulamamızı kullanarak yapabilirsiniz. Üstelik zikir adetinizkayıt altına alınarak daha sonra kaldığınız yerden devam etmenizisağlayacaktır. Uygulamamızda ayrıca, Kuran-ı Kerim ve Meali,Cevşen-i Kebir ve Meali, Elif Ba, Kuran öğrenme, Namaz Sureleri,Namaz Hocası, Rüya Tabirleri gibi pek çok uygulamamıza bağlantılarda bulabilirsiniz.
Cuma Kandil ve Bayram Mesajları Dini Mesajlar 1.8 APK
Kandiller Bayramlar ve Cuma Günleri için özel mesajlar mıarıyorsunuz? Kendiniz yazdığınızda hep aynı mesajlar mı ortayaçıkıyor? Eğer evet diyorsanız uygulamamız çok işinize yarayacak.Zira uygulamamızın içerisinde birbirinden güzel ve etkileyici 100lerce mesaj sizleri bekliyor. İster kandillerde, ister bayramlardaisterseniz Cuma günlerine özel mesajları sizler için derledik.Hemen indirin, kandil, bayram ve Cuma mesajları nın hepsineücretsiz sahip olun. Üstelik güzel animasyon ve ses eşliğinde bumesajları okuyabilir beğendiğiniz mesajları, tüm sosyal medyalararacılığıyla, mesaj olarak ya da bluetooth gibi pek çok bağlantıyöntemleriyle sevdiklerinizle paylaşın. Ayrıca Kuran Öğren Elif Ba,Kısa ve Namaz Sureleri, Efendimize Salavatlar vb pek çok diniuygulamalarımıza da bağlantılar bulabilirsiniz.
Surah al Yasin -i Sharif 1.5 APK
Do you want to memorize, listen, or read the Surat al-Yasin-iSharif in our holy book, the heart of the Qur'an? Would you like toadjust the font size according to yourself while you are readingit? Our application provides all of these requests for you. If youwant to listen to it with a great tone of voice will be waiting foryou. In addition, the ability to fast forward, rewind, stop andrepeat repeatedly will make it easier to memorize and listen.Moreover, you can magnify fonts and font sizes by yourself withzoom buttons.
Surah Al - Fatah 1.6 APK
Do you want to memorize, listen or read the Bible's Surat Al-Fathin the Qur'an? Would you like to adjust the size of the fontaccording to yourself without difficulty while reading? Ourapplication provides all of these requests for you. The Qur'anicSurat al-Fathi is in Arabic in our application, in latin lettersfor those who do not know, in arabic and meal form. If you want tolisten to it with a great tone of voice will be waiting for you. Inaddition, the ability to fast forward, rewind, stop and repeatrepeatedly will make it easier to memorize and listen. Moreover,you can magnify fonts and font sizes by yourself with zoom buttons.
Quran and meaning in English 1.23 APK
If you are looking for Quran and its meaning, this app is for you.Reading the Quran is very important for Muslims. Our application isa very good application for those who want to read the Quran.Download now, read the Quran without internet for free andfree-ads.. in new version you can use find page, verse verse readand many new. - Adding hundreds of records. - Adjust the text toyour own with zoom buttons. - reading in Arabic or English. - Phonereading in horizontal position.
TYT ve AYT Biyoloji Konu Anlatım 1.10 APK
TYT ve AYT ye hazırlanıyorsanız, kpss sınavı biyoloji konularınıarıyorsanız ya da lisede biyolojinin tüm konu özetleri formüllerielimin altında bulunsun istiyorsanız doğru uygulamadasınız.Uygulamamızın içinde tüm biyoloji konu anlatımları özet halindebulunmaktadır. Sizler için özenle hazırlanan ve içerisinde yüzlerceformül ve konu anlatımı içeren uygulamamız sayesinde evde, okulda,otobüste biyoloji kaynaklarınız sürekli yanınızda olacak ve heryerde ders çalışabileceksiniz. Ayrıca uygulamamızın içinde fizik,kimya ve matematik konularına bağlantılar da bulabilir, diğeruygulamalarımızı indirerek tüm çalışma notlarınızı yanınızdataşıyabilirsiniz. TYT ve AYT ya da KPSS biyolojiden artıkkorkmanıza gerek kalmayacak.
Quran and meaning in English 1.24 APK
Still New Again
If you are looking for Quran and its meaning, this app is for you.Reading the Quran is very important for Muslims. Our application isa very good application for those who want to read the Quran.Download now, read the Quran without internet for free andfree-ads.. in new version you can use find page, verse verse readand many new. - Adding hundreds of records. - Adjust the text toyour own with zoom buttons. - reading in Arabic or English. - Phonereading in horizontal position.
Loading...