1.0 / March 8, 2018
(4.0/5) (Learn More</a></div>)
Loading...

Description

Bu uygulama sayesinde lokasyonunuz baz alınarak en yakıncamilerilisteleyebilirsiniz.With this application you can listyourlocation based on the nearest mosques.

App Information En Yakın Cami

 • App Name
  En Yakın Cami
 • Package Name
  com.cgungor.enyakincami
 • Updated
  March 8, 2018
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 5.0 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Coşkun Güngör
 • Installs
  50+
 • Price
  Free
 • Category
  Productivity
 • Developer
 • Google Play Link

Coşkun Güngör Show More...

Cep Zikirmatik 1.0 APK
Cep Zikirmatik uygulaması ile belirlediğiniz sayı kadar zikirçekebilir, daha sonra devam etmek üzere kaldığınız yerden devamedebilirsiniz.Ekranda çekmek istediğiniz zikir sayısını, kalansayıyı, zikir adını, o ana kadar çektiğiniz zikir sayısınıgörebilirsiniz.Mobile Zikirmatik number of applications can take upto determine the dhikr you, then you can continue where you leftoff to continue.The number of dhikr you want to capture the screen,the remaining number of glorifying the name, you can see the numberof dhikr have taken so far.
Alo Acil 1.0 APK
Uygulamada acil ve önemli numaraları bulabilir ve anındaarayabilirsiniz.Kötü zamanlarda numaraları hatırlamak içinuğraşmayın.Bu acil telefonlar tek tuş uzaklıkta.Üstelikreklamsız.In practice arayabilirsiniz.köt urgent and importantnumbers and instantly find the time to remember the number one keyuğraşmayın.b uzaklıkta.üstelik commercial-free emergency phones.
Moda Briatore 1.0 APK
Bu uygulama Moda Briatore'nin resmi uygulamasıdır. Bu uygulama ileilgili ürünlere erişebilir, detaylı bir şekilde inceleyebilir vesepete atarak bu ürünlerin siparişleri verebilirsiniz. Ürünsiparişi verebilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir.This appis the official app of Fashion Briatore. With this application youcan access related products, can be examined in detail and throwingbasket you can place orders for these products. To order items youmust be a member of the system.
Trafik Cezaları 2018 1.2 APK
Artık 2018 yılına ait trafik cezaları cebinizde.Bu uygulamasayesinde 2018 yılına ait trafik cezalarını görebilir, aramayapabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz veçıkarabilirsiniz.Now traffic fines for the year 2018 in yourpocket.Through this application, you can see traffic fines for theyear 2018, and you can make calls, and you can add your favoriteinterests.
En Yakın Cami 1.0 APK
Bu uygulama sayesinde lokasyonunuz baz alınarak en yakıncamilerilisteleyebilirsiniz.With this application you can listyourlocation based on the nearest mosques.
Peygamberlerin Duası 1.0 APK
Dua, sınırlı ve aciz olan insanoğlunun; sınırsız ve sonsuzkudretsahibi Allah ile kurduğu diyalog ve köprüdür. Bu sebepleinsan,tarihin hiçbir döneminde duadan uzak kalmamıştır. Dua aynızamandazikirdir, ibadettir. Peygamber Efendimiz (s.a.v): “ Duaibadetinözüdür ” buyurmuştur. Ayrıca Cenab-ı Allah Furkan suresininsonayetinde “Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin?”ayetinibuyurmaktadır.Dua, which is limited and incapable of humanbeings;owner is unlimited and infinite power and a bridge to thedialoguewith God. For this reason, people did not stay away fromprayer anytime in history. Prayers are also dhikr is worship. TheProphet(s.a.v): "Prayer is the essence of worship" has commanded.AlsoAlmighty Allah in the last verse of Surat al-Furqan "you praytheLord to bless you if you do not value what she?" Command oftheverse.
Günün Menüsü APK
Günlük olarak çıkan menüyü bu uygulamadan takip edebilirsiniz.Youcan follow the daily menu of the application.
Loading...